Celý týden si užíváme pravého a nefalšovaného léta. Ani o víkendu tomu nemá být jinak, ba naopak, teploty se mají ještě lehce vyšplhat nahoru. Proto vyrazte někam k vodě zchladit tělo a nachytat ještě nějaké to opálení. Hodit by se vám mohly naše zřejmě poslední letošní plavkové tipy...

S vysokým pasem

sd
Retro modely se vracejí opět do módy, a tak i některé plavky obsahují jejich prvky. Například kalhotky s vysokým pasem patří mezi hity tohoto léta.

Jednodílné plavky

sd
Že plavky v celku nemohou být sexy? Jak vidíte, je to velký omyl.!

„Neoprenky“

gd
V tomto roce jsou na prvním místě mezi trendy plavky zvané neoprenky a hned si získaly oblibu milionů žen po celém světě. Jejich hlavním prvkem jsou černé švy a většinou jsou v neonových či pastelových barvách.

Výrazná vrchní část plavek

sd
Bikiny jsou sice stále v kurzu, ale subtilnější horní díly plavek se dostávají do pozadí a na výsluní jsou plavky, jejichž vrchní díl připomíná tílko či top. Praktičnost těchto modelů teď nechme stranou. :)

Průstřihy¨

sd
Jedno či dvojdílné plavky s všelijakými průstřihy jsou letos velmi in. Často můžete slyšet, že boubelkám nesluší, ale my si to opravdu nemyslíme! Důkazem jsou ženy na obrázku.

Zdroj foto: Facebook.com

Čtěte také:

Reklama