Nadcházející zimní sezonu zahajuje CK Exim Tours rozšířenou nabídkou dalších exotických zájezdů. Otevřením destinací v Mexiku a následně v Thajsku tak vychází vstříc dlouhodobé poptávce na trhu.

 

Spolu s již osvědčenými cestami do Brazílie, na Kubu, do Dominikánské republiky, na venezuelskou Isla Margaritu, na Kapverdské ostrovy, do Spojených arabských emirátů a v loňském roce zahájeným prodejem zájezdů do El Salvadoru tak svým klientům v šestnáctém roce své existence nabízí již devět vzdálených exotických cílů.

 

Největší tuzemská cestovní kancelář, která v loňském roce dosáhla počtu 1 milionu klientů v novodobé historii svobodného podnikání v cestovním ruchu v České republice (od r. 1990), používá k zajištění jejich přepravy v naprosté většině služeb společnosti ČSA. Při dálkových letech potom letadla typu Airbus A310 poskytují klientům zcela jiný komfort cestování.

 

Přímé zámořské lety s největším českým leteckým přepravcem umožnily mj. nakupovat ve velkých blocích kvalitní hotelové kapacity, a nabízet tak tyto dovolené za ceny srovnatelné se západoevropskými cestovkami.

 

Do Mexika se bude létat v naší zimní sezoně, od konce října do poloviny května následujícího roku přímým letem do Cancúnu pouze s technickým mezipřistáním v  La Romaně (pouze směrem tam), zpět do Prahy bez mezipřistání.

 

Klienti Exim Tours jsou v Mexiku ubytováni ve špičkových hotelech silné společnosti OASIS HOTELES s garancí kvality služeb po celém světě. Exim Tours je exkluzivním partnerem této hotelové společnosti pro celou oblast střední Evropy. Nabídka do Mexika obsahuje pobytové zájezdy k oceánu i poznávací kombinované okruhy, kde mají turisté mimořádnou možnost poznat historii této středoamerické země a kořeny mayské kultury včetně nejznámějšího archeologického komplexu CICHEN ITZA, zařazeného do novodobého seznamu sedmi divů světa. Další místa navštíví v rámci okruhu Acapulco včetně jednoho z největších měst světa Mexico City. Zájezdy do Mexika vycházejí vstříc i golfistům. Týdenní zájezdy začínají již na ceně 35 tisíc korun. 

 

Proč jet do Mexika?

Je to země, která zní tajemným dobrodružstvím, žhavým rozpáleným sluncem, bohatou indiánskou kulturou i koloniální minulostí. Mexico – nejvýznamnější stát Střední Ameriky, který je obklopen Tichým oceánem a Mexickým zálivem s více než 6000 let bohatou historií. Země bohatá na umělecké a kulturní památky, dlouhé písčité pláže, křišťálově čisté moře, slunce a přívětivé obyvatele. Teplé počasí umožňuje celoroční pobyt na plážích Tichého oceánu i Karibiku. Jistě si zde zamilujete exotickou kuchyni a nápoje, stejně jako všudypřítomnou radost ze života.

 
Cancún, nejznámější letovisko Mexika

Cancun býval původně pouze malou rybářskou vesnicí při pobřeží, patřící k poloostrovu Yucatan. Dnes je zde luxusní, plánovitě vybudované letovisko, spojené s pevninou dvěma mosty a obklopeno průzračným tyrkysově modrým a teplým mořem s bílými plážemi na straně jedné a lagunou Nichupté na straně druhé. Pláže s jemným pískem a příjemně teplá voda láká k návštěvě korálových útesů. Máte-li rádi aktivní trávení dovolené, můžete se potápět, zkusit krmit žraloky, nebo si zaplavat s delfíny ve vodním zábavním parku.

V hlavní turistické zóně můžete navštívit spousty restaurací, barů, obchůdků, nebo bleší trh. Přímo v Cancúnu lze navštívit i nepříliš rozsáhlé ruiny z éry Mayské civilizace, nazvané El Rey. Poloha Cancúnu umožňuje návštěvu Chichén Itzá, klenotu mayského postklasického období; Cobá, největší zříceniny této oblasti, a Tulúmu, nádherného ceremoniálního střediska a přístavu Mayů, které se tyčí na útesu nad tyrkysovým mořem, obklopené bujnou vegetací.

Příjemné prožití Vaší dovolené Vám přeje kolektiv pracovníků cestovní kanceláře Exim Tours. Nabídku zájezdů najdete na www.eximtours.cz

  

Reklama