Nejen nadcházející léto a konec školního roku jsou důvodem k radosti vašich ratolestí. Ať už jim chcete udělat radost k blížícímu se Dni dětí nebo je odměnit za dobré vysvědčení, se svítidly Philips Disney nesáhnete vedle. Skvělým prázdninovým společníkem jim bude například kapesní baterka, která je doprovodí na všech letních dobrodružstvích. Doma v pokojíčku se naopak bude skvěle vyjímat stropní projektor, který vaše dítka okamžitě vtáhne do světa fantazie. Ty úplně nejmenší pak jistě potěší lampička Philips Disney SoftPal, která je ideálním společníkem pro usínání.

SoftPalKamarád SoftPal na hraní i na usínání

Philips SoftPal je kamarád, který je vždy po ruce. Při domácím i venkovním hraní, vaše dítko se na něj může vždycky obrátit a na konci dne s ním může v klidu usínat. A když se náhodou v noci probudí, SoftPal ho bude pořád hlídat. Rozsvítí se totiž pouhým pohybem a po 5 minutách se pak automaticky vypne. Je vyroben z velice příjemného materiálu a neobsahuje žádné malé součástky. Jeho designy ocení dětští fandové velkého zastánce dobra Spider Mana i pohádky Frozen.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena Philips Disney SoftPal mini je 599 Kč.

 

SoftPalS baterkou Dory se vaše dítko neztratí

Baterka Philips s designem ztracené rybky Dory bude skvělým společníkem vašich dětí, ať už se vydají na dobrodružnou noční výpravu nebo jen pro hledání strašidel za skříní. Baterka je vyrobena speciálně pro malé dětské ručičky, aby se jim dobře držela, a zároveň neobsahuje žádné drobné části, které by mohly být nebezpečné. Díky hravému designu se určitě stane oblíbenou hračkou a pomocníkem vašich malých průzkumníků. Posviťte si společně na letní dobrodružství!

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena baterky Philips Disney je 289,- Kč.

 

Ocitněte se uprostřed bitvy o galaxii se stolním projektorem Philips

SoftPal

Pomocí stolního projektoru Philips Star Wars si vaše děti mohou na strop pokojíčku promítnout 24 obrázků z této kultovní filmové série a okamžitě se tak přenést do světa svých oblíbených hrdinů. A když se pak odeberou do říše snů, můžou projektor využít také jako tlumené noční světlo, které zaplaší všechny bubáky od jejich postele. Projektor funguje na tužkové baterie, takže manipulace s ním je velmi snadná.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena stolního projektoru Philips Star Wars je 599 Kč.