Při včerejší generálce muzikálu Dracula (premiéra 5. února v Divadle Hybernia) se zranil hlavní představitel, zpěvák Daniel Hůlka (40).
„Stalo se to hned na začátku zkoušky. Rozřízl si dlaň a začal krvácet. Museli jsme okamžitě zavolat lékaře,“ prozradil producent Oldřich Lichtenberg.

Pomoc dorazila v krátké době. Hůlku přímo na jevišti ošetřil lékař. Nešlo o zanedbatelné zranění, došlo dokonce i na šití.

Dan všechno snášel s ledovým klidem. Je to kus chlapa a nějaké zranění ho nemůže rozhodit,“ dodal Lichtenberg s tím, že nebude třeba, aby na premiéru za něj zaskočil někdo z alternujících zpěváků, buď Pepa Vojtek nebo Marián Vojtko.

To nikoho z nás ani nenapadlo. Dan dokonce po ošetření absolvoval celou zkoušku až do konce naprosto bez problémů a v pohodě a není důvod na premiérovém obsazení něco měnit,“ vysvětlil na závěr producent.


 
Takže zítra se v obnovené premiéře Draculy představí po boku Daniela Hůlky coby Draculy i Monika Absolonová v roli Lorraine a také Kamila Nývltová či Jiří Langmajer.

Reklama