Porod je pro miminka velkým šokem. Vznášejí se v klidu plodové vody, v šeru maminčina bříška, nemusí se starat ani o dýchání, natož o nakrmení, a najednou bum bác … a jsou venku! Neznámé prostředí, nestálé podmínky, chvíli světlo, chvíli tma, sucho, o jídlo si musí volat … první dny venku, kdy jsou venku z bříška, pro ně tedy moc příjemné nejsou!

My to ale těm našim malým uzlíčkům zpříjemnit můžeme. Chráníme miminko před příliš výraznými podněty, jako jsou třeba ostré světlo nebo hluk. Udržujeme kolem něho příjemné prostředí, klid, teplo, oblékáme ho do oblečení z měkkoučkých a příjemných materiálů a dáváme mu spoustu lásky.

A takové jsou i plenky Huggies Newborn, příjemné, měkoučké a laskavé. Jsou na míru střižené pro novorozence ve věku od 0 do 3 měsíců, přesně pro děti, které tráví většinu dne v leže. Můžete je najít ve dvou velikostech, pro děti od 2 do 5 kg, a ve velikostiod 3 do 6 kg. Mají měkkou vrstvu Baby Soft, která zabraňuje otlačení citlivé dětské pokožky, a to i při dlouhém ležení v jedné poloze. Jsou super absorbující a ve styku s pokožkou zůstávají stále suché a měkké jako bavlněná košilka.

Novým vylepšením je přiléhající pásek po stranách plenky zajišťující ochranu proti protékání. A tak Vaše miminko může být v ještě větším pohodlí.  Pro plenky Huggies jsou typické velké a pružné suché zipy umožňujícími pohodlné a rychlé zapínání.

Nyní můžete najít na plenkách Huggies Newborn pásek s novým designem „hrošíků“.

 

Pro všechny tyto vlastnosti si plenky získaly mnoho příznivců, a byly tak spotřebiteli vyhlášeny Výrobkem roku 2003.

 

Že jste to měly vědět dříve, že už je vaše miminko větší? Nevadí. Informace o ostatních výrobcích Huggies najdete na stránkách www.huggiesclub.cz. A nejen informace o výrobcích, ale zajímavé a důležité informace pro maminky vůbec. V rubrice „Péče o miminko“ najdete spoustu informací a článků o miminkách i větších dětech. Rubrika „Buďte fit“ vám poradí, jak být zdravá, krásná a dobře naladěná, v rubrice „Fungující rodina“ se dočtete o tématech týkajících se rodiny jako celku. Ve „Volném čase“ najdete nápady na relaxaci i výlety a ojedinělá rubrika „Užitečné seznamy“ obsahuje zajímavé informace od seznamu věcí do porodnice, přes seznam Mateřských center až po on line databázi pracovních příležitostí. Zpestřením je jednou za 14 dní aktualizovaný deník jedné maminky, která prožívá a řeší možná právě to samé, co vy.

 

Huggies v péči o mimika nezapomínají ani na jejich maminky.    
Reklama