Zima je dlouhá a dlouhá a já a moje miminko se už začínáme nudit. V parku je stále zima, u všech příbuzných jsme už byli, navštívili jsme čajovnu, muzeum i mateřské centrum a už jsem myslela, že snad budeme na jaro čekat u televize, když mě napadl spásný nápad. Plavání! Očkování proti žloutence má malý za sebou, takže nám nic ve vodních radovánkách nebrání. Chtěla jsem, aby naše první plavání bylo trošku slavnostnější, a tak jsme se řádně připravili.

 

Vyrazili jsme hned zrána do supermarketu, koupili nový šampon, ručník s obrázkem Malého prince a můj pohled padl na plenky do vody – místo plavek. Ho ho hó! Tak v tom bude malý švihák! Vybrali jsme modré, klučičí a spěchali honit parádu na plovárnu. Trochu jsem se bála, jestli malému nebudou plenky do vody vadit. Doma se totiž ve vaně koupeme nahatí, a tak je třeba bude chtít sundat. Obava to byla úplně zbytečná. Malý výskal radostí, jen co jsme vstoupili do vody. Cákal kolem sebe, smál se při jízdě na kruhu až se zalykal a v perličkové lázni. Pak příjemně unaven usínal. Jeho malinkaté parádní plavečky vzbudily obdiv a zájem hned několika koupajících. Nejneodbytnější byl asi roční  chlapeček, který mu za plavky neustále tahal a radostně se chechtal, jako kdyby měl malý na sobě jeho oblíbenou hračku.

 

Byla jsem z těch plenek do vody úplně nadšená, a tak o nich teď musím říct ostatním: Maminky, tatínkové, plenky se jmenují Huggies®  Little Swimmers, vyrábějí se ve veselých barvách pro holky a kluky a k dostání jsou ve třech velikostech – 7-12 kg pro nejmenší, 11-15 kg větší a 14 a více kg pro největší. Mají elastické boky, které se snadno oblékají, ale tekutinu ven nepropustí. Je na nich roztomilé, že vypadají jako opravdové plavky. Ve vodě nenasáknou, takže se nemusíte bát, že by vaše dítě mělo těžký zadeček.

Ještě musím dodat, že den to byl opravdu vyvedený. Od té doby chodíme plavat nejméně jedenkrát týdně, oba nás to baví čím dál více a zimní skepse je ta tam.

 

 

Proklik na www.huggiesclub.cz

Reklama