Nádherné odpoledne a k němu krásné dárky pro malé vodníčky ze všech koutů republiky přineslo finále naší nejnovější soutěže.

Poslední srpnový den znamenal pro většinu dětí posmutnělý konec prázdnin, ovšem pro batolata soutěžící ve finále prvního ročníku Huggies Little Swimmers CUPu pojem prázdnin zatím mnoho neznamená, zato voda a s ní spojené hrátky mnoho. Lépe řečeno - obrovskou radost.

huggies

Z jedenácti krajů České republiky se do areálu Baby Clubu Kenny v rekreačním a sportovním komplexu pražského hotelu Park Holiday se i přes nepřízeň počasí a dopravní zácpy sjelo 31 obdivuhodných maminek (mnohdy doprovázenými i tatínky) s nejvíce fotogenickými plovoucími batolaty. Semifinále totiž probíhalo na internetu. Na stránkách www.malyplavacek.cz ve veřejném hlasování bodovaly nejpůvabnější snímky malých „potápek". Soutěžící, kteří nasbírali nejvíce hlasů, se nakonec utkali ve třech věkových kategoriích a nejrůznějších velmi zábavných vodních a podvodních disciplínách pro děti a jejich doprovod. Koncepci her nechyběla ani patronace paní Kiedroňové, zakladatelky kojeneckého plavání u nás. Kritéria soutěže byla ale náročná, hodnotila se nejen rychlost, ale i styl.

huggiesVe vodě vládla vzrušená atmosféra, jíž podporovalo veselé cachtání a kopání všech zúčastněných děťátek. Nejúspěšnější plaváčci byli za své výkony bohatě oceněni, ale rozhodně ne jen oni. Na všechny zúčastněné čekal diplom a taška dárků od pořadatele soutěže, naplněná barevnými dětskými osuškami, župánky a přípravky na dětskou hygienu. „Potěšila nás už jen dárková taška na rozloučenou a to nemluvím o Lindině hlavní výhře! Byli jsme ještě na dovolené v Beskydech a na poslední chvíli se rozmýšleli, jestli se vydáme do Prahy. Celí nešťastní jsme uvízli na Jižní spojce a volali pořadatelům, že máme zpozdění. Nakonec všechno dopadlo nadmíru báječně a Linda si doplavala pro první místo, navíc v den jejích prvních narozenin!“ nadšeně komentuje vítězství své dcery paní Jarmila Kotrbatá.
Vyhlášeni byli vždy první tři nejzdatnější z jednotlivých věkových kategorií, ale hlavní výhry v podobě roční, půlroční a čtvrtletní zásoby plenek si odnesli tři absolutní vítězové večera. A jak rodiče malých mistrů v plavání jejich výhra potěšila? „ Nejvíce asi tatínka. Nejen, že s Tomáškem nakonec soutěžil on a tedy má na jeho třetím místě lví podíl, ale hlavně nebude muset nějaký čas běhat pro plenky do obchodu," směje se maminka bronzového Tomáška, paní Klára Meisnerová.
A nejlepší zpráva nakonec. Už dnes se můžete těšit na pokračování Huggies Little Swimmers Cupu. Jak k celé soutěži dodává paní Ida Kašková, Brand Activation Manager Huggies pro Českou a Slovenskou republiku: „Její úspěch nás přesvědčil o tom, že pořádání podobných akcí má smysl a budeme v nich pokračovat i v budoucnu. Už teď se miminka mohou těšit na další ročník!“

huggies

Huggies Club gratuluje!

1. místo: Linda Kotrbatá, Ostrava
2. místo: Honzík Debre, Zábřeh
3. místo: Tomášek Meisner, Děčín

Reklama