Máte doma miminko, nebo se na příchod nového člena rodiny právě chystáte?
Měli byste zájem dozvědět se více informací o dětech, jejich problémech či výchově, poradit se s dětským lékařem, dostávat pravidelně dárečky, nebo si pouze s někým „popovídat“ o každodenních starostech a radostech spojených právě s péčí o miminko?
Máme pro vás výborný tip.

Rádi bychom vás nyní seznámili s Huggies Clubem, který provozuje společnost Kimberly-Clark, a. s., výrobce oblíbených dětských plenek Huggies.
A jak Huggies Club funguje?

Huggies Club je věrnostní program určený všem maminkám, tatínkům a ostatním členům rodiny, kteří si oblíbili, nebo teprve oblíbí používání dětských plenek Huggies Freedom pro své nejmenší.
Do klubu se můžete zaregistrovat prostřednictvím bazénových center, gynekologů, porodních asistentek, kupónů na balení plenek Huggies Beginnings, registračních kupónů na obchodech, nebo prostřednictvím internetových stránek www.huggiesclub.cz.

Po vaši registraci budete od Huggies Clubu dostávat pravidelné zásilky.
V nich najdete Huggies Magazín se spoustou užitečných informací týkajících se péče o malé děti, a vzorek plenky Huggies Freedom určený věkové kategorii Vašeho dítěte. Tuto zásilku obdržíte 2x do roka.
Pokud se aktivně zapojíte do Huggies Clubu tím, že budete sbírat symboly hrošíků umístěných na výrobcích Huggies Freedom, získáte výhody, které členkám poskytují partneři Huggies Clubu ve spolupráci se společností Kimberly Clark, a. s.
Ve vstupní zásilce od Huggies Clubu obdržíte sbírací kartu, na kterou můžete vylepovat hrošíky z plenek Huggies Beginnings, Huggies Freedom či z čisticích ubrousků Huggies Cotton – Touch Wipes. Čím více hrošíků z obalů vybraných výrobků Huggies nasbíráte, tím více výhod získáte. Pokud na sbírací kartu vylepíte 18 hrošíků, získáte základní výhody od Huggies Clubu – poskytnutí slev na vybrané výrobky partnera Huggies Clubu. Nasbíráte-li hrošíků 28, získáte ještě další výhody – slevy na dané výrobky poskytnuté partnerem Huggies Clubu.

Bližší informace týkající se výhod se dozvíte na slevovém letáku, který obdržíte vždy společně se sbírací kartou.
Pokud Vámi nasbírané hrošíky vylepíte na sbírací kartu a zašlete ji na adresu:
Huggies Club, P.O. BOX 36, Praha 025, PSČ 225 36, dostanete přehled možných výhod.
Zašlete-li sbírací kartu na uvedenou adresu měsíc před skončením její platnosti, můžete dále získat speciální bonus. Bonusem je při nasbírání 28 hrošíků přebalovací taška a při nasbírání 18 hrošíků poukázka na čisticí ubrousky Huggies Cotton - Touch Wipes, kterou můžete uplatnit v obchodní síti drogerií TETA.

Společně s výhodami a případným bonusem Vám bude zaslána nová sbírací karta.
Ale pozor - sbírací karty mají omezenou časovou platnost!
Objednávání vzorků zdarma!

Pokud se rozhodnete vyzkoušet kvalitu výrobků značky Huggies, v rámci klubu můžete také využít možnosti objednávky vzorku zdarma.
Získat od Huggies Clubu vzorek zdarma může jen registrovaný člen - (nejedná se o vzorky, jež jsou součástí pravidelných zásilek Huggies Clubu).
V případě zájmu vyplníte registrační formulář na hlavní stránce www.huggiesclub.cz  v rubrice „vstup pro členy - nový člen“.
Po vyplnění registrace (nový člen) nebo přihlášení (stávající člen) můžete v rubrice „vzorek zdarma“ označit vždy jen jednu velikost od každého druhu výrobku Huggies.
Pokud je vaše miminko starší 3 měsíců, nemůžete si žádat o vzorek výrobku Huggies Beginnings, který je určen jen pro novorozená miminka.
Vaše žádost o vzorek bude zaevidována a do 14 dnů obdržíte poštou balíček.
Jako registrovaný člen Huggies Clubu budete moci žádat o jeden vzorek každého výrobku značky Huggies uvedeného v nabídce, a to vždy jednou za 6 měsíců.