Milé ženy-in,

mám super šéfa!

Měla jsem štěstí v neštěstí, a tak když jsem se po škole snažila najít práci - jakoukoliv, tak jak na potvoru nikde nic, ani blbá práce uklízečky.

Nabídl mi práci otec tehdejšího přítele - v jejich pojištovací agentuře, velmi jsem se této myšlence vzpírala. Znáte to?! Teď s ním a co zítra, kdyby to nevyšlo a tak?!

Ale fakt jsem nutně potřebovala práci, a tak jsem nastoupila. Žádný extra plat, jak si většina lidí, co se to dozvěděla, myslela,  za minimálku... ale měla jsem práci!

A co víc, super šéfa, který má vždy pochopení pro moje problémy, i přesto, že s jeho synkem už dávno neplánuji společnou budoucnost.

Podržel mě ve spoustě rodinných krizí, i těch pracovních. Nikdy jsme se spolu nepohádali, nikdy mě nehubuje, vždy poznám již podle jeho chování, co mu vadí či nevadí. Stačí, když projde kancelář a otáže se, jak dlouho tu leží ta pošta apod., napůl taková telepatie :-)))

Jen jednou na mě hudroval do telefonu, když byl někde na jednání a hned mi volal zpět, že jen kvůli "vedení", aby je přesvědčil, že mě pokáral, a okamžitě se mi omluvil.

Snaží se nám všem zpříjemnit práci i pobyt v kanceláři, ať už novým kávovarem, sušenkami, přáním k narozeninám, společnými obědy, apod. Pro někoho možná takové hlouposti, ale pro mě je to příjemný pocit potřebnosti a toho, že pro sebe nejsme jen kolegové, ale i přátelé.

Tímto již končím vychvalování mého šéfa, je toho moc, proč ho mám ráda a za co si ho vážím... a možná, až přijde na to, že sem píšu, přečte si to, co normálně lidem neříkáme a myslíme si, že to vědí...

díky, šéfe.

kočička


Kočičko, právě maličkosti způsobují, že se pak ve své práci cítíte dobře. Pozdravujte šéfa a ať zůstane stále takový, jaký je :-).

Možná už dnes v práci končíte. A zažila jste něco, v čem sehrál Váš šéf hlavní roli? Napište nám a my ty nejzajímavější články odměníme dárečky.

redakce@zena-in.cz  

Reklama