Máte chuť jet na koncert jedné z největších hvězd světové pop-music a nechat se dovézt tam i zpět v autobusu plném zábavy a křupavých krekrů? Stačí uhádnout správné sedadlo v jedinečném TUC BUSu, vybrat nástupní místo a můžete se těšit na nezapomenutelnou cestu a společnost oblíbeného „TUCmana“ herce Filipa Tomsy – takže 17. 7. směr Vídeň!

TUC

Od pondělí 10. 6. do neděle 16. 6. můžete na stránce https://www.facebook.com/TUCmania hrát o lístky pro sebe a svého kamaráda v soutěžní aplikaci TUC BUS. Pokud budete mít štěstí a správně si tipnete výherní sedadlo, kromě vstupenky na koncert vás čeká cesta plná hudby a zábavy s ostatními hudebními nadšenci. A co víc, ještě v průběhu cesty budete mít možnost proměnit svůj lístek na stání v Platinum vstupenku k sezení!

Kromě hudebních pochoutek se můžete těšit i na stylové občerstvení. Svačinu zajistí mimo jiné dozlatova pečené krekry TUC, a to hned v několika příchutích. Kromě letošní limitované edice Sour Cream & Onion, delikátní kombinace zakysané smetany a cibule, můžete ochutnat šest dalších lahodných příchutí: jemně solenou, sýrovou, slaninovou, sladkou papriku, netradiční variantu se solí a pepřem a populární makovou příchuť.

Chcete oprášit staré hitovky jako Angels, Rock DJ a Let Me Entertain You nebo se těšíte na novinkové singly z alba Take The Crown? TUC vás zve na nejlepší vídeňskou lahůdku v podání Robbieho Williamse!

Soutěž trvá od pondělí 10. 6. do neděle 16. 6. Koncert Robbieho Williamse proběhne 17. 7. od 18:30 hodin ve vídeňské sportovní hale Trabrennbahn Krieau. Kompletní pravidla soutěže (včetně seznamu nástupních míst) a soutěžní aplikaci naleznete na stránkách https://www.facebook.com/TUCmania.

 

Reklama