Ať už jsme v magazínu či v rádiu ŽENA-IN.cz, hrajeme stále naše pravidelné měsíční hádankové soutěže. Dnes po vás budu chtít odpověď na jednu hudební otázku - písničku asi pozná každý, ale který slavný básník je autorem jejího textu?

V naší měsíční hádankové hře soutěžíme o kosmetický dárek od značky RYOR (viz níže). Tentokrát máte za úkol odhalit autora textu následující písničky...

Znáte? Doufám, že ano. Prozradím vám, že autorem je jeden opravdu známý moravský básník, který sepsal mimo jiné sbírky: Naděje s bukovými křídly či Kdo pije potmě víno.

Teď už (doufám) víte. A tak můžete směle odpovídat! Odpovědní box najdete, když kliknete na následující odkaz...

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod tímto článkem.

Odpovídat na tuto hádanku můžete do 5.4.2012, 8.00 hodin.

Správnou odpověď vám prozradím ve čtvrtek 5.4. během dopoledne.

Co můžete vyhrát?

Tentokrát hrajeme o dvě ceny - dva balíčky přírodní bylinné kosmetiky RYOR...

ryor - levanduleryor q10

  • Balíček RYOR levandule obsahuje tělové mléko a sprchový gel.
  • Balíček RYOR koenzym Q10 obsahuje denní krém s UV filtry, noční krém a tělové mléko.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 12.3.2012 do 12.4.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček RYOR levandule. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o balíček RYOR koenzym Q10.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama