Hurra Torpedo

Chcete se pobavit? Zajděte ve čtvrtek do Paláce Akropolis v Praze. Poprvé v České republice vystoupí norská kapela Hurra Torpedo, které místo běžných hudebních nástrojů používá staré ledničky, sporáky, pračky nebo mikrovlnky.

Tato kapela zavítá do Prahy v rámci série EuroConnections/Covers

Spotřebiče na jejich pražský koncert zajistí společnost Elektrowin. A navíc pozor! Každý, kdo na koncert přinese starý elektrospotřebič, získá od kolektivního systému ELEKTROWIN slevu na vstupné ve výši 100 Kč. Pokud už máte vstupenku koupenou, 100 Kč vám na místě bude vráceno. Proto nevyhazujte vysloužilé elektrospotřebiče a doneste je 10. 6. na koncert do paláce Akropolis.

Trio performerů v stylových modrých teplákovkách se do širšího povědomí dostalo před pěti lety, kdy miliony lidí na internetu shlédly jejich klip s kuchyňskou coververzí osmdesátkového hitu Total Eclipse Of The Heart. Deset let starý záznam z norské televize udělal z kapely přes noc nefalšovaný internetový fenomén, zmíněná skladba znovu vyšla na singlu a Hurra Torpedo se mohli triumfálně vrátit na pódia. V České republice se představí vůbec poprvé, společnost jim na večírku EuroConnections budou dělat domácí breakbeatoví provokatéři The Tchendos. Vystoupení Hurra Torpedo jsou zcela nepředvídatelná, jedno je ale jisté – po jejich koncertě se budete na své kuchyňské spotřebiče dívat úplně jinak než před ním..

Více najdete ZDE 

mrkněte na videa...

Palác Akropolis, 10. 6. 2010, 19:30, Velký sál

Pokladna v Kavárně Paláce Akropolis:
tel. 296 330 913
Denně 10.00–24.00
Předprodej vstupenek také v sítích TicketproTicketportal.
Předprodej vstupenek sítě Ticketpro v kavárně Paláce Akropolis denně 10.00–21.00

Reklama