LipoxalSnaha zhubnout, či zformovat postavu provází mnoho žen téměř celý život. Opakované diety a hladovění přinášejí jen krátkodobý efekt, který se navíc může negativně podepsat na zdraví. Situace bezvýchodná naštěstí jen zdánlivě! Pomoci mohou moderní doplňky stravy s obsahem vysoce účinných látek, pozitivně působících na metabolickou výměnu.

Přírodním přípravkem pro odbourání (spalování) podkožního a tělesného tuku, je oblíbený Lipoxal Xtreme II. Obsahuje extrakty ze zeleného čaje a guarany, které se účinně podílejí na procesu spalování tělesného tuku. Právě optimální kombinace vlastností těchto a dalších přírodních látek je základem složení doplňku stravy Lipoxal Xtreme II. A jak vlastně přípravek v těle funguje? Komplex účinných látek (zelený čaj, guarana a synefrin) efektivně stimuluje metabolizmus tuků a zvyšuje tak intenzitu spalování tuků na požadovanou úroveň. L-karnitin hraje pozitivní roli v metabolismu tuků a tím pomáhá přeměňovat uvolněné tuky v energii. Zelený čaj, guarana, extrakt z olivových listů a Korejský červený ženšen mají navíc Lipoxalantioxidační vlastnosti, takže chrání buňky těla před oxidačním stresem. Oxidační stres může vzniknout (mimo jiné) během spalování tuků.

Není proto divu, že jsou produkty řady Lipoxal dlouhodobě nejprodávanější doplňky stravy na hubnutí v České republice. Od roku 2007 bylo prodáno více než 220 tisíc kusů těchto produktů - Zdroj: IMS Health, OTC Audit Czech Republic, skupina 14 WEIGHT LOSS PRODUCTS, období 10/2007-09/2012

Více informací o produktu naleznete na www.lipoxal.cz nebo na bezplatné infolince 800 141 141.

Reklama