Rozhodla se, že na letošní Vánoce vyzraje a zahájila detoxikační kůru. Zhubla při ní krásná čtyři kila, ale na Vánoce nevyzrála. Dvě má opět zpátky. Ale nevzdává se a jde do toho znova. Zkusíte to s ní, milé ženy-in?

Hubnutí mě provází snad celý život. Nikdy, co pamatuji, jsem žádný věchýtek nebyla. I když se snažím žít zdravě, sportuji, v jídle se většinou  hlídám - můj sedavý způsob zaměstnání a veskrze kladný vztah k dobrému jídlu mi to neustále kazí. Když se zatnu, tak něco zhubnu, ale časem zase naberu. Je to takový můj věčný boj.

Největší ťafkou jsou pro mě samozřejmě vánoční svátky. Letos jsem se na ně pokusila vyzrát tím, že jsem od listopadu zahájila detoxikační kůru od paní Mačingové. Koupila jsem si její knihu a podle receptů se vážně stravovala (většinou zelenina, později něco málo masa, sušené švestky, ořechy, nízkotučný bílý jogurt atd.).

28 dní jsem to vydržela a docela to šlo.  Nehladověla jsem, ale nikdy jsem si moc nepochutnala. Ale věděla jsem do čeho jdu, takže jsem s tím počítala. Zhubnula jsem opravdu 4 kila. Cítila jsem se skvěle! Už proto, že jsem byla na sebe hrdá, že jsem to dokázala.

No, ale přišly Vánoce!!! A hned 2 kilča nahoře. Ale už zas na to najíždím. Vánoce už jsou za mnou a taky už vím, co na to moje tělíčko platí - brokolice, fazolové lusky, červená řepa, mrkev s jablkem, ořechy a hodně, hodně vody. Tak mi drže palce.

A co kdybychom se takhle ,,hecly“ společně?

Zdraví Dispečerka

Milá Dispečerko, samozřejmě, že držíme palce. Ale stejně si neodpustím otázku. Nejsou čtyři kila za měsíc trochu moc? Nechtělo by to volnější, zato vytrvalejší tempo?

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také nějaký recept na to, jak se zbavit povánočních kil? Jak to funguje u vás?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama