Celý život jsem bojovala z nadváhou. Zázračné diety typu : sýr, salám, vajíčko, ablko, zelenina -po dvou hodinách. Efekt měla, i když se mi při ní zvedal žaludek. Ale před lety jsme neměli ponětí o nějakém jojo efektu.Takže za čas bylo všechno zpět a ještě něco navíc.Tak jsem to zkoušela mnoho let a při tom stále pomalu nabírala. Když už jsem to vzdala, zaujal mě pořad "Jste to, co jíte"  Řekla jsem si: "To je ono, to bych potřebovala", ale v žádném případě ne jít do televize.

Náhoda tomu chtěla, že jsem čekala v čekárně u lékaře na manžela a zaslechla hovor dvou žen na téma hubnutí. Zapojila jsem se do hovoru.. a já seděla před ordinací, kterou jsem si tak dlouho přála objevit..

Takže paní doktorka mě "na tělo" napsala jídelníček. Ne doslova jídelníček, co jíst, ale doporučená jídla a hlavně váhu potravin.Tak jsem vše poctivě odvažovala, ale časem jsem to už měla v oku.

Popravdě řečeno, první 2 dny jsem měla ukrutný hlad, ale pak se tělo přizpůsobilo a bylo všechno v pohodě. Ke každému jídlu jsem si vařila mraženou zeleninu a tím jsem  se dojídala. Dokonce jsem měla povolenou nějakou mlsku, když na mě přišla chuť. Mohla jsem zhřešit i něčím jiným, třeba smaženým řízkem, ale ne moc často. Samozřejmě jsem se k tomu také více hýbala, ale stačily hlavně procházky.

Byl to nádherný pohled na čísílka na váze, jak pomalinku klesají. Průměrně 1 kilo týdně. Po 3 měsících, když jsem šla na kontrolu, bylo 9 kilo pryč.

Tak tohle bylo začátkem roku. Teď, po dalších dvou měsících to trochu "flákám",hlavně ty mlsánky mi nějak honí, ubylo jenom 1 kilo, ale paní doktorka mi stejně doporučila už jenom 5 kg dolů.  Nikdy jsem si před tím nemyslela, že je možné hubnout a nemít hlad. Jsem nadšená.

Milá V. držím moc palce. Těch posledních pět kilo máš do konce prázdnin dole. Simona

Jak vy si rozumíte s dietami? Jste věčný začátečník, nebo se vám už podařilo zbavit se nějakého toho kila navíc? Tři z vás dnes dostanou zázračný výtažek z jihoafrického kaktusu HOODIA na potlačení chuti k jídlu. Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama