Ing. Petr Havlíček k našemu titulku a dodává:  „U mých jídelníčků klienty nejčastěji překvapí, že vlastně jí zcela běžná jídla, pouze připravená tak, aby korespondovala s cílem zhubnout a že jídla je dostatek.“

Foto 4 [800x600]

Ale jak začít?

Právě pro Vás je určen kurz Zhubni chytřenejrozsáhlejší online kurz o hubnutí a zdravém životním stylu  v Čechách.

Autorem kurzu a jeho hlavní tváří je již zmíněný Ing. Petr Havlíček, přední český odborník na výživu a zdravý životní styl.  Během své více než 20 leté praxe a kariéry úspěšného výživového odborníka spolupracoval s mnoha úspěšnými sportovci, například Kateřinou Neumanovou nebo Tomášem Dvořákem. Široké veřejnosti je znám z populárního televizního pořadu Jste to, co jíte, ve kterém účinkoval a radil společně s  Kateřinou Cajthamlovou lidem, jak změnit životní styl.  Díky pořadu nalezl další inspiraci a hubnutím klientů se začal zaobírat více do hloubky. Provozuje specializované pracoviště CPH (Centrum Petra Havlíčka) zaměřené na individuální poradenství v oblasti zdravého životního stylu. V současné době je odborným garantem a tváří nevládního mezinárodního programu Vím, co jím a piju.

Další osobou kurzu je šéfkuchař Pavel Houdek, autor receptů. Pavel má za sebou dlouholetou kariéru jako Executive Chef v Infinity restauraci, v restauraci Theatro – Karlínské hudební divadlo a Restauraci Golf Hostivař. Působil dlouhá léta jako šéfkuchař v Café Louvre a prošel také tříměsíční stáží u světoznámého šéfkuchaře Gordona Ramsyho v jeho restauraci Maze v Hotelu Hilton. Je členem Asociace kuchařů a cukrářů ČR a dále je členem gastro teamu Bidvest, se kterým získal několik prestižních ocenění na světových soutěžích.

d Petr s Pavlem pro Vás připravili rozsáhlý online video kurz, ve kterém Vás naučí jak správně nakupovat, vařit a sestavovat si vlastní jídelníček plný nutričně vyvážených a zároveň velmi chutných jídel. Pomohou Vám objasnit řadu největších mýtu o hubnutí a naučí Vás naslouchat potřebám svého vlastního těla.

Cílem kurzu je najít odpovědi na tyto a další otázky:

  • Chápete, co přesně jíte a proč?
  • Jaká strava ovlivňuje Váš život?
  • Jak správně jíst a nehladovět?
  • Jaké nakupovat potraviny?
  • Proč je tak důležitá psychická pohoda, odpočinek a přirozený pohyb?

f

Zhubni chytře  je dvouměsíčníonline video kurz obsahující více 100 motivačních a vzdělávacích videí, ke kterým  jsou připraveny motivační pracovní sešity a logicky provázaný jídelníček na 60 dnů s recepty od šéfkuchaře Pavla Houdka. Kurz také obsahuje  nákupní seznamy a videa, která Vám ukážou, jaké potraviny si vybírat při nákupech a jaké naopak vynechat. Kurz je komplexní, protože se zaměřuje na dlouhodobou změnu ve stravování a na celkový přístup k Vašemu tělu.  Pomůže Vám vystoupit ze stínu největších mýtů o hubnutí a také nastartovat organismus, abyste ze sebe měli skvělý pocit

Nejčastější dojmy našich účastníků v průběhu kurzu:

  • Po prvním týdnu přestanete mít chutě na sladké.
  • Budete mít více energie.  
  • Zbavíte se pocitu těžkého břicha po probuzení.
  • Váhový úbytek  4 - 5 kg za měsíc.

(Potvrzuje 95% účastníků kurzu Zhubni chytře)

Kurz je určen lidem, kteří chtějí z jakéhokoliv důvodu začít jíst zdravě a získat tím více energie a zdravější tělo. Pokud informace z kurzu využijete v praxi a změníte tak své stravování, dojde k trvalé změně ve Vašem životě. Vyhnete se tak JO-JO efektu, který po konci jakékoliv diety nevyhnutelně přichází.

Změňte svůj přístup ke stravování jednou provždy díky ucelenému systému informací, které Vám online videokurz Zhubni chytře poskytne a začněte žít kvalitnější život.

Pokud do kurzu vstoupíte a během prvních 21 dní zjistíte, že Vám program z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete využít 21 denní garanci vrácení peněz.

Video: Zhubnichytre.cz - Ing. Petr Havlíček - Hororové video - ukázka

Celé video můžete zhlédnout na: http://zhubnichytre.cz

Další informace o online kurzu, ukázky a reference spokojených zákazníků najdete na našem webu: http://zhubnichytre.cz/vstup/

 

Nyní soutěžíme o 15x online kurzů Zhubni chytře!!!

Soutěž najdete ZDE.

Reklama