Cítíte jisté obavy z pobytu na pláži v plavkách a děsíte se, kolik kilogramů navíc si ještě z dovolené dovezete? Žádný strach, s proteinovou dietou můžete začít i během letního odpočinku. Díky hubnoucí kúře od KetoMix budete shazovat zbytečná kila snadno. Nemusíte se bát nepříjemného odříkání, o to na dovolené nikdo nestojí. Jídla KetoMix se postarají o pocit sytosti po celý den. Zatímco vy budete objevovat nové kombinace chutí, vaše váha bude klesat.

ketocl.jpg

Pryč jsou doby, kdy byla dovolená jen o přejídání v domnění, že ochutnáváte světovou gastronomii. Každý ze své luxusní dovolené s all inclusive odjížděl o pár kilo těžší a ve svém fotoaparátu měl fotky jídel, které spořádal. Držet dietu na dovolené bylo tak nepředstavitelné. Co když ale dieta neznamená hladovění? Co když dieta znamená ochutnávání nových variací jídel? Co když dieta není jen slovo, ale skutečný úbytek váhy?

Při omezení přísunu sacharidů do těla se již třetí den můžete těšit ze začínajícího zbavování se nadbytečných kil. O rychlý a nenáročný úbytek váhy se postará biochemický stav těla zvaný ketóza, ke kterému dojde vyřazením cukrů a sacharidů. Jako zdroj energie organizmus začne využívat ketolátky, které si tvoří z tukových zásob, nikoli ze svalů. Zbavujete se nelichotivého tuku, zatímco svaly zůstávají. Zapomeňte tak na to, že i letos se u vody budete nenápadně skrývat pod dlouhou tunikou či osuškou a potají se ládovat nezdravými sušenkami. S KetoMixem se konečně probojujete ke své vysněné postavě a sebevědomě si tak užijete léto se vším všudy.

ketocl1.jpgDovolená ve jménu vaření? Ale kdepak!
Možná to poslední, co chcete na dovolené dělat je vařit a raději tedy budete uzobávat všechno možné, jen abyste rychle zahnali hlad. S KetoMix jídly však jejich přípravou nestrávíte více než pár minut. Výhodou proteinové diety je fakt, že je nutné jíst pět krát denně. V době mezi jídly se tak nebudete trápit hlady a pokukovat po všem, co byste si mohli dát. Proteinové pokrmy nejen že zasytí, ale rozmanitost uspokojí i vaše chuťové buňky. Ovocné, čokoládové či vanilkové koktejly dodají tělu požadovaný podíl nutričních hodnot, stejně tak jako zeleninová polévka nebo omelety a palačinky, do kterých si můžete přidat kousky čerstvé či upravené zeleniny.

Příprava KetoMix jídel je jednoduchá a stačí přidat jen vodu. Díky jeho praktičnosti si každé jídlo můžete vzít kamkoliv s sebou a doplnit energii, když bude potřeba. Nejvhodnější čas pro začátek nového životního stylu a nalezení svého nového já je kdykoliv. I na dovolené. Dieta vás nijak neomezí a vy si budete užívat stejně jako ostatní. Jen s tím rozdílem, že z dovolené přijedete o pár kilo lehčí a sebevědomější. A to za to rozhodně stojí.5d49a96aa44feketomixlogo.png

oficiální Facebook I KetoMix Facebook poradna
Více informací naleznete na www.ketomix.cz

Reklama