Trochu jako volání o pomoc zní předsevzetí čtenářky Dispečerky. Přeje si zhubnout a přeje si to každý rok...

Dnes magazínu vládne téma plné vašich novoročních předsevzetí. To, které zaslala čtenářka Dispečerka, je pádné a výstižné. Přejme jí, aby se jí letos konečně vydařilo splnit ho!


Letos vážně zhubnu!!!

Jakožto každý rok, dala jsem si i letos předsevzetí, že zhubnu. Dávám si jej každý rok, zpočátku se mi i daří, ale po čase, jak na tom přestanu tvrdě makat, tak se zase váha vrátí. Je to k vzteku, ale je to tak. Vždycky zpočátku začnu vymetat posilovny, fitcentra, držím půsty, piju vodu, na internetu si pečlivě vedu jídelníčky, ale pak přijdou nějaké oslavy, dovolená - švédské stoly a jiná obžerství, a je to v pytli! A co teprve ty Vánoce!!! Zase je mi všechno malé, do riflí se zapínám jen tak, tak... No děs! Věčný boj. Ale zas půjdu do toho. Zase se začnu držet s jídlem a přidám hodně pohybu. Nic jiného na váhu neplatí! To já vím. Jsem už velká holka.

Zdraví,
Dispečerka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. ledna 2012: Novoroční předsevzetí

Dnes se téma víc než nabízí...

  • Dala jste si nějaké novoroční předsevzetí? A proč zrovna tohle?
  • Povedlo se vám někdy novoroční předsevzetí?

HubnemeJe tu rok 2012 a první editační téma v magazínu ŽENA-IN.cz. Zajímá mě dnes, zda jste si dala letos nějaké novoroční předsevzetí, a proč právě tohle? Psát mi můžete i historky minulé, tedy jestli vám někdy nějaké novoroční předsevzetí vyšlo a co všechno jste pro to musela udělat. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Posílejte je na e-mailovou adresu níže, a chcete-li mít šanci na zveřejnění a možná i na dárek, ať v naší poště přistanou nejpozději 2. ledna 2012 v 15.00 hodin. A co bude tím slíbeným dárkem? Kniha Hubneme s rozumem tvořivě (vydalo nakladatelství SmartPress).