Chystáte se na ples, do divadla, nebo jinou společenskou událost a chcete vypadat co nejlépe. To je pochopitelné. Ale co když se na vaší postavě projevilo vánoční hodování a vaše oblíbené šaty jsou vám těsné?

legíny

Celulitida se zhoršila, všude se vám rýsují tukové faldíky, zip jde sotva zapnout, háčky nebo knoflíčky se šponují. Nic z toho nám na dobrém vzhledu ani náladě nepřidá. Zvláště některé materiály jsou k naší postavě nemilosrdné a drze prozradí každý centimetr navíc, hlavně na břiše a stehnech. Co s tím?

Koupit si nové šaty. Ale ruku na srdce. Chce se vám investovat do něčeho, co si vezmete jednou či dvakrát  do roka?

Zhubnout? Slib, že zaručeně začneme cvičit, se nějak nedaří dodržet.

Zatáhnout břicho. Ale copak se to dá vydržet celý večer?

Vzít si podvazkový pás. Přihořívá. To by bylo řešení, kdybychom nějaký měly a kdyby nám nepřipomínal zastaralé časy, kdy ho nosila naše maminka.

legínyStahovací kalhotky. Okamžitě se nám vybaví humorná scénka z Deníku Bridget Jonesové. Pomineme-li estetiku tohoto kousku prádla, „vyhřezlé špeky na bocích a nad pasem nám názorně předvedou zákon o zachování hmoty v praxi. Nezmizí, jenom se někam přemístí. 

Lepším řešením by mohl být stahovací korzet, který je vyšší v pase a delší přes boky. Tam se hmota lépe rozloží.

A co takhle vyzkoušet revoluční novinku? Hubnoucí legíny.

Prý vám pomohou zbavit se nežádoucích centimetrů přes boky a stehna už za 18 dní. Můžete si vybrat ze třech délek  - šortky, capri a legíny. K dispozici jsou i kalhoty proti celulitidě. Jsou vyrobeny ze speciálního textilu, která obsahuje zeštíhlující kosmetiku. Směs kofeinu a bambuckého másla napomáhá odbourávání tuků a zároveň vyživuje a hydratuje pokožku. Výsledkem jsou výrazně štíhlejší boky a stehna a hydratovaná pokožka už za 18 dnů. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje nosit kalhoty  8 hodin denně 6 po sobě následujících dní, sedmý den v týdnu se vynechává. Nezávislé klinické testy prokázaly zmenšení obvodu boků až o 5.5 cm a obvodu stehen až o 3.1cm.

Zeštíhlující kalhoty  lze prát v pračce při teplotě 30 stupňů a životnost mikrokapslí  je minimálně 30 vyprání.

Reklama