Jak to bude s Ivou dál? Minulý týden byl poslední, kdy dostávala zadarmo jídlo a konzultace od studia Nine Star Ki, ještě na pár dní má volný vstup do fitness centra BBC ve Vršovicích v Praze. Pak už to bude pouze a jedině na ní, jak si to zařídí.

Určitě chce hubnout dále, snaží se vařit nová jídla, zjišťuje, jaká posilovna by pro ni byla nejlepší na trase práce – domov. Je ochotná se s vámi podělit o své zkušenosti a výsledky hubnutí i nadále, takže občas zde naleznete další informace, jak je na tom, jaká jídla už zvládá vařit, co jí a co nejí, jak cvičí a dělá si radost. A samozřejmě přineseme i aktuální fotografie, váhu a míry. Ty poslední naleznete ZDE.

Zatím můžete porovnat fotografie před pěti týdny a nyní nafocené ve stejném oblečení. Jen si musela Iva pořádně utáhnout pásek, aby jí nepadaly kalhoty. Co myslíte, stojí jí to za námahu? A co na to říká Iva?

Jaký byl tvůj největší osobní úspěch při tomto hubnutí a krásnění?
Já doufám, že mě ten největší úspěch teprve čeká, a to bude, až si stoupnu na váhu a ručička bude ukazovat 79,8 kg. To pak budu na sebe fakt pyšná. Jinak si myslím, že se mi povedlo překonat svůj pocit studu, jít do posilovny, kde potkáváte ty krásné holky s těmi super těly. Potřebovala jsem notnou dávku sebevědomí, abych se pohybovala v tomto prostředí přirozeně.
 

Iva před pěti týdne (vlevo) a nyní.


Co bylo pro tebe největší překážkou při hubnutí? 
Naučit se nebát se pořádně najíst. A taky mé pokusy s vařením jsou stále na úrovni začátečníka amatéra. Je to srandovní, ale přihlásila jsem se na kurz vaření, tak se těším, co se tuto sobotu ve studiu Nine Star Ki naučím.
 
Budeš hubnout i nadále?
Určitě, hubnutí je jen jedna součást mého plánu. Rozhodla jsem se změnit svůj životní styl. Dělám malé, ale zato významné krůčky k tomu, abych se uměla radovat a být se sebou spokojená. Teď se chystám, že si vymaluji ložnici a koupím novou postel. Vymyslela jsem si modro zlatou kombinaci, tak uvidím, jak se mi to podaří. To jsou moje radosti.
 
Jakou pomoc bys potřebovala, aby se ti hublo lépe v dalších dnech?
Určitě bych potřebovala trenéra na fitness. Petra je naprosto fantastická, ale je nesmírně vytížena v jiných projektech. Bude se mi ale po ní moc stýskat.
 
Jak se ti podařilo zakomponovat tento proces do tvého životního stylu?
Přiznám se, že první týdny to bylo hodně těžké, scházely jsme se v Nine Star Ki studiu například i ve 21.30 hodin, protože jsem opravdu nenašla volnou chvilku. Pak se to začalo usazovat, přeplánovala jsem si některé aktivity na víkend. Nejhorší bylo začlenit cvičení, protože v časech, kdy můžu chodit cvičit, je posilovna většinou nacpaná k prasknutí. No zkrátka kamarádky se mnou teď nechodí na kafe, ale na oběd do studia a cvičit. Jinak by to nešlo.

Čtenářky nevěří, že budeš schopna si takto vařit sama, i protože budeš vařit zřejmě pro syna jiné jídlo. Co si myslíš ty? Už sis nějaké jídlo uvařila?
Ono to vaření není těžké. Nejhorší bylo zjistit, kde seženu ty potraviny. Jde jen o to, že klasický olej nahradím sezamovým, místo jíšky použiji kudzu. Potom najít obchod, kde si mohu koupit tofu, seitan atd. Nicméně přiznávám, že to zabere na začátku dost času. Co se týče vaření pro Ondru, tak to si nedělám starosti, jen mu prostě udělám navíc maso.
 
Tvé nejoblíbenější jídlo nyní?
To je těžké říct, záleží to spíše, jak se mi trefí do chutě. Když mě honí mlsná a po obědě dostanu dortík, tak jsem fakt nadšená. Naopak, někdy mám chuť na kořeněné jídlo, a to se pak rozplývám nad různými placičkami a pohankovým salátem, který chutná jako bramborový. No a co jsem objevila jako delikatesu, tak to je dýně. Jako dítě mi nutili dýňový kompot a od té doby to měla dýně u mě nahnuté. Teď jsem jí naštěstí přišla na chuť.

Takže jestli Iva skutečně vaří a dodržuje doporučený jídelníček a chodí do posilovny, se určitě dozvíte.

 Přečtěte si také:
Tak toto je hubnoucí Iva
Jak hubnout díky rýži
Jak pokračuje Iva s dietou?
Přísný hubnoucí jídelníček
Iva posiluje zázvorovými obklady
Hubnoucí Iva: Jak je na tom po dvou týdnech? 
Takhle hubne Iva: Skvělý jídelníček! 
Jak hubne Iva? V posilovně
Hubnoucí Iva: Kolik shodila po třech týdnech?
Hubneme: Co jí Iva tento týden?
Hubnoucí Iva už jí dorty!
Škodí Ivě náš jídelníček?

Reklama