Paní Monika hubne s Ketodiet už druhý měsíc. Po tom prvním dokázala shodit krásných osm kilogramů. Klesá na váze i nadále? Nebo nevydržela a zhřešila? Zeptali jsme se jí.

Všimlo si už vaše okolí změny?
Určitě ano. A chválí ji. Neustále někomu musím popisovat, jak jsem dokázala shodit za tak málo času tolik kilogramů. Ptají se, co dieta obnáší a jak je náročné ji držet. Několika svým klientkám v kadeřnictví jsem už i dávala kontakt. Prý do této diety také půjdou. Je jim přes 40 a začínají mít s váhou také problém.

hubnutí

Jak se po měsíci změnil váš jídelníček?
Přešla jsem do druhé fáze hubnutí, takže se jídelníček změnil. Během dne jím pořád pětkrát, ale kromě 4 Keto jídel si už mohu dát také jedno klasické jídlo. Ráno tedy snídám Keto kaši, ke svačině mám keto koktejl, k obědu pak maso, buď rybu, kuřecí, nebo hovězí, ale se zeleninou. Odpoledne svačím keto koktejl a večer si pak dám třeba polévku z červené čočky, což je vlastně zelenina, nebo květákový mozeček s keto omeletou.

Co si na novém jídelníčku nejvíce užíváte?
Překvapilo mě povolené množství masa. Je to tedy pořádný kusanec. A také to, že mohu mít každý den jiný oběd, podle chuti. I večeře si zpestřuji. Často si vařím nudle shirataki, které mám v dietě povolené. Jsou rychle připravené a chutnají luxusně.

hubnutí

Už se vám podařilo „zhřešit“ nějakou dobrotou?
Kdepak! Stále se držím. Nic nepovoleného jsem nejedla ani nepila. Jediné, co mi trochu chybí, je ovoce. Ale chápu, že by to narušilo dietu. Proto si ho odpustím.

Takže pořád tak rapidně ubíráte na váze?
Hubnutí už není tak rychlé jako v prvním měsíci. Ale přesně to nevím, nevážím se. Chci být překvapená. Podle kalhot bych však řekla, že pořád ještě pomalu hubnu. Už příští týden přijede paní poradkyně z Ketodiet, a ta mě opět po měsíci přeměří a převáží. Tak uvidíme.

Stále zvládáte jíst pravidelně, i když jste v práci?
Pravidelnost v jídle mi problém nedělá. Přiznávám, možná jen o víkendu… To si ráda přispím a snídám později. Ale to pak i později večeřím.

A jak se tedy cítíte?
Dobře. Dokonce jsem začala i cvičit na vibrační plošině, abych měla více pohybu a zpevněné tělo. Chodím třikrát týdně.

Ketodiet

Čtěte také:

Reklama