S Monikou jsem se potkala úplně na začátku našeho projektu, dělala jsem s ní úvodní rozhovor o tom, proč se do projektu přihlásila. Monika mi vyprávěla, jak má velký problém s tím, že nemůže zhubnout, a to ani změnou jídelníčku, ani sestavenými dietami a cvičením. I když s ní chystá články kolegyně Julie, sleduji ji a mám radost, že jsme díky Ketodiet prolomily ledy a Monika konečně hubne nechtěná kila.

Monika

Monika před hubnutím

Teď v sobotu jsme měli akci pro vybrané čtenářky – cvičení v Holmes Place, a já jsem měla velkou radost, že jsem se tam s Monikou potkala. Bylo to velmi milé setkání a hlavně – Monika má dole deset kilo, což je vidět na první pohled, a já můžu srovnávat – viděla jsem ji před začátkem diety. Musela jsem tedy Moniku vyzpovídat a vyfotit si ji.

Monika

Moniko, kolik jste zhubla od začátku projektu?
Mám dole skvělých deset kilo. To byl můj cíl. Cítím se hodně dobře, a protože ještě tři týdny budu jíst speciální jídelníček, doufám, že ještě 2-3 kila půjdou dolů.

Měla jste někdy chuť na malý hřích? Na něco, co máte zakázané?
Měla jsem narozeniny a chtěla jsem si dát skleničku suchého vína. Raději jsem zavolala Martině Dvořákové, výživové poradkyni, a ta mi řekla, že si myslí, že to není dobrý nápad, protože pak by se nastartovaný proces ketózy minimálně na 3 dny zastavil. To jsem nechtěla, takže jsem si připila čistou vodou.

Monika

Tak to máte pevnou vůli! Jak to děláte, je to těžké?
Ono je to hrozně motivující, když vidíte, jak jdou kila dolů. Jak když vše dodržujete, tak to funguje, a to, co mě tak trápilo, díky mé snaze a jídelníčku mizí. Pro mě je navíc strašně pozitivní, že mám zase normální pas a že jsem zhubla kila kolem pasu, která mě trápila nejvíc. Takže není to těžké, když vidíte výsledky a chcete vydržet proto, abyste vypadala tak, jak chcete. Také moje okolí vidí, jak jsem usměvavá a jak mám radost, moje kamarádka se ke mně přidala a také hubne s Ketodiet. A také úspěšně.

Říkala jste mi, jak máte ve skříni věci, co jsou vám malé, a jak se těšíte, že je budete nosit… platí to stále?
No, přiznám se, že staré malé kalhoty nenosím. Vyrazila jsem do obchodů a koupila jsem si nové. Přece jen ležely ve skříni tři roky a já bych chtěla oživit šatník. Kupuji si o tři čísla menší velikost! To je báječné! Jen někdy, když kupuji trička, koupím automaticky velikost 44 a pak je jdu vrátit, protože si neuvědomím, že potřebuji menší velikost... ale to nevadí, já si brzy zvyknu.

Monika

Jak teď vypadá váš jídelníček? Můžete už více „normálních“ jídel?
Teď už můžu snídat i žitný chléb s velkým množstvím bílkovin (tvaroh, jogurt…) a ovoce, ale to méně sladké – jahody, citrusy. K obědu mám většinou maso a zeleninu, rybu a zeleninu, to samé k večeři. Stále piju koktejly dle doporučení Martiny Dvořákové, dodržuji vše, co mi řekne.

Jak se těšíte na léto?
Těším se moc. Těším se, že se nebudu stydět za kila, která jsem měla navíc, a budu moci mít trička a šaty „na tělo“!

My Monice držíme palce a těšíme se na závěrečnou proměnu!

Naše články:

Projekt hubneme s Ketodiet

Předchozí tři příběhy čtenářek Miriam, Anny a Veroniky, které s námi a KetoDiet hubly v loňském roce, najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Miriam zhubla v rámci našeho projektu s Ketodiet 12 kg, Anna 14 kg a Veronika 10 kg. To jsou opravdu krásné úbytky! Je jasné, že proces hubnutí je vždy o celkové změně, pokud si váhu chceme udržet nebo hubnout ještě dál.

Mám radost, jak to všechny tři posunulo, dokázaly kila sundat a o jídle a svém těle přemýšlet jinak. Všechny tři uvádějí, jak pro ně byla změna pozitivní. Naše další tři čtenářky můžete aktuálně sledovat v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Ketodiet

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz.

Reklama