Už druhý měsíc hubne slečna Markéta s Ketodiet. Jde jí hubnutí stále tak snadno a neztrácí svůj optimismus? Zeptali jsme se jí…

Kolik kilogramů jsi už zhubla od doby našeho posledního článku? A kolik kg je to dohromady?
Naposledy jsme spolu komunikovaly před měsícem. Takže od té doby mám opět o 6 kg méně. Jsem ve druhé fázi diety, takže už kromě proteinových jídel jím i jedno běžné, na bílkoviny bohaté, jídlo denně. Celkově jsem s Ketodiet shodila za 7 týdnů 12 kilogramů. A od začátku roku, než jsem začala proteinovou dietu, mám tedy celkově dole něco kolem 20 kg. Nyní jsem začala chodit několikrát týdně do fitka s osobním trenérem, takže doufám, že kila půjdou dolů dál. :-)

Jak se cítíš, Markéto?
Cítím se naprosto skvěle. Nevím, zda je to vyloženě tím úbytkem váhy, protože jsem byla vždycky pozitivně naladěný člověk. Ale určitě se nyní cítím ještě lépe. A to jsem myslela, že už to ani nejde (smích).

Ketodiet

Jak na tebe reaguje okolí?
Okolí si změny všímá víc, než jsem čekala. Spousta lidí mě chválí, podporuje a ženské samozřejmě vyzvídají, jak se mi to podařilo. Je to super motivace. Doma se mi před začátkem diety smáli, že věřím tomu, že zhubnu díky koktejlům, a uzavírali sázky, jak dlouho vydržím. Teď zírají.

Co na celém procesu hubnutí oceňuješ nejvíce?
KetoDiet jsem si celkově oblíbila. Vyhovuje mi snadná příprava proteinových jídel. Nyní, když můžu jedno běžné jídlo, si jeho přípravu vyloženě užívám. Pěstuji si doma bylinky a připravuji zeleninu na způsoby, které by mě předtím ani nenapadly. Hodně nad jídlem přemýšlím a vyhledávám na internetu nové recepty, které si upravuji podle toho, které druhy potravin mohu. Prostě se snažím si tu dietu co nejvíc zpříjemnit a musím říct, že mě to vážně baví.

Hřešila jsi za poslední měsíc? Například o Velikonocích?
O Velikonocích jsem samozřejmě nehřešila! (smích) Sice jsme si s kamarádkami zašly do skvělé mexické restaurace, ale dala jsem si pouze vodu a grilovanou zeleninu, kterou mám povolenou do 500 g denně, a dál dodržovala svůj dietní režim. A pokud někdy hřeším, tak maximálně tak, že si třeba dám o maličko více zeleniny. Nebo když brzy ráno vstávám a jdu pozdě spát, tak si dám ještě jeden proteinový koktejl navíc, abych neumřela hlady. Ale to je opravdu jen málokdy... Jinak vše striktně dodržuji.

Ketodiet

Čtěte také:

Reklama