Poslední čtenářkou, která se zúčastnila našeho projektu „Hubněte s KetoDiet“, je mladá sympatická Markéta, která díky dietě zhubla neuvěřitelných 16 kg! Jak se cítí a jak se jí po kúře změnil život? To se dozvíte v našem posledním společném rozhovoru…

hubnutíMarkéto, už jsem sice tvůj úspěch avizovala, ale řekni nám sama: Kolik jsi od počátku kúry do dnešních dnů zhubla?
Tak přesně tuhle otázku jsem čekala, ale odpověď je trochu složitější. Váhu jsem si samozřejmě poctivě, pravidelně i s daty zapisovala do diáře, ale paradoxně jsem ho minulý týden zapomněla ve fitku, takže to musím dát z hlavy. Od začátku roku mám dole 25 kg. A protože jsem shodila asi 9 kg už před počátkem kúry, tak mi to vychází tak, že s KetoDiet jsem shodila pro mě neuvěřitelných 16 kg!

Na počátku kúry jsi nám svěřila svůj sen, že se chceš vejít do svých vysněných šatů. Povedlo se?
Ano! Do svých vysněných levandulových šatů, které si vezmu při příležitosti svatby mé sestry, se vejdu! Ale svatba je až v srpnu, tak ještě radši vyčkávám, jestli se třeba náhodou nedostanu ještě o velikost dolů (smích). 

Markéto, vypadáš výborně, jistě se tak i cítíš?
Budu se asi opakovat a odpovídat stejně jako při posledním rozhovoru, ale jinak to vyjádřit nejde - cítím se totiž naprosto skvěle. Jsem plná energie. Hodně sportuji a zjišťuji, že se mi všechny věci dělají tak nějak snadněji. Víc mě sport baví. I když jsem i předtím podnikala všechno možné i nemožné, tak nyní pro mě veškeré aktivity nejsou tak vyčerpávající jako předtím. Naopak se vždy po sportu cítím ještě víc nabuzená, a ne „vyždímaná“, jako tomu bylo dřív. KetoDiet je určitě skvělý odrazový můstek k lepšímu a zdravějšímu způsobu života.

KetodietMarkéta po hubnutí s KetoDiet

marketaJak na tuto obrovskou změnu reaguje tvé okolí?
Reakce okolí jsou skvělé. Spousta lidí si změny všímá. Obdivují mě a chválí, a to je úplně nejlepší motivace! Sice se vždycky trochu červenám, ale moc to potěší! Někteří už mě údajně ani nepoznávají a doma už si ze mě konečně přestali dělat srandu, že věřím povídačkám o „hubnutí pomocí koktejlů“, protože vidí výsledky …

Čemu tě KetoDiet naučila?
Jak už jsem zmínila výše, KetoDiet beru jako skvělý odrazový můstek. Díky této dietě jsem shodila nějaká ta kila, tudíž se nyní mohu lépe pohybovat. Naučila jsem se jíst pravidelně a stačí mi menší porce. Vůbec už mi nechybí sladké, smažené a jiné nezdravé jídlo. Dále jsem se naučila denně jíst více zeleniny a spoustu dalšího. 

Jak se na sebe díváš teď, změnila tě KetoDiet kromě fyzického vzhledu?
Tak kromě fyzického vzhledu se dieta samozřejmě odrazila i na mé psychice. Samozřejmě v dobrém smyslu slova. Než jsem začala hubnout, tak už jsem měla trauma i z toho projít kolem zrcadla, teď už se tolik nebojím. Ale úplně ono to ještě není a budu na sobě nadále pořádně makat!

Prozradíš nám, jaké jsou tvé budoucí plány?
Jak už jsem naznačila v předchozí odpovědi, chci na sobě dál pracovat. Když už se mi podařilo takhle pěkně začít, motivuje mě to k dalšímu snažení. A velkou motivací je pro mne i to, že jsem začala ze skříně tahat své oblíbené kousky oblečení, se kterými jsem se už dávno rozloučila. Navíc jsem se díky KetoDiet začala hodně zajímat o zdravou stravu, což mne velmi baví.  Ke svému životnímu stylu jsem také přidala další druhy sportů a už teď vím, že na sobě budu tvrdě pracovat i v budoucnu, protože se to opravdu vyplatí!

Markéto, gratulujeme a přejeme mnoho zdraví a sil k dalším životním úspěchům!

Projekt hubneme s Ketodiet

Předchozí tři příběhy čtenářek Miriam, Anny a Veroniky, které s námi a KetoDiet hubly v loňském roce, najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Miriam zhubla v rámci našeho projektu s Ketodiet 12 kg, Anna 14 kg a Veronika 10 kg. To jsou opravdu krásné úbytky! Je jasné, že proces hubnutí je vždy o celkové změně, pokud si váhu chceme udržet nebo hubnout ještě dál.

Mám radost, jak to všechny tři posunulo, dokázaly kila sundat a o jídle a svém těle přemýšlet jinak. Všechny tři uvádějí, jak pro ně byla změna pozitivní. Naše další tři čtenářky můžete aktuálně sledovat v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

sd

Více o produktech a značce KetoDiet najdete na www.ketodiet.cz.

Čtěte také:

Reklama