Týden se s týdnem sešel a my zde máme další z rozhovorů s jednou ze statečných čtenářek, které se naplno pustily do hubnutí s Ketodiet. Pokud vás zajímá, jak je na tom naše čtenářka Hanka, jaké úspěchy již má za sebou, čtěte dále.

Hanko, jak dlouho už držíte Ketodiet?
S Ketodiet to spolu táhneme již 7 týdnů. Poznamenávám, že pro mě 7 úžasných týdnů.

Jak se po pár týdnech, co jsem s Vámi dělala rozhovor, cítíte?
Mám se dobře a cítím se výborně. Lehčí nejen na těle, ale i na duši.

Kolik k dnešnímu dni již máte dole kilogramů?
Po čtyřech týdnech jsem měla o 6 kg méně, nyní po sedmi týdnech je to 8 kg. Teď zatím držím slib, který jsem dala sama sobě, a to, že se zvážím po dalších dvou týdnech. Na oblečení je znát, že s kily mizí i centimetry.

Jdou kila dolů, jak jste si představovala?
Vím, že mé dvě kolegyně ztrácejí na váze rychleji, ale těžkou hlavu z toho nemám. Když si vzpomenu, jak veškeré mé snahy zhubnout byť jen o pár kilo byly marné…

Ketodiet

Co vaše okolí? Všímá si již změn?
Nejbližší okolí – v rodině - již změnu zaznamenalo a patřičně ji komentuje (“Mamko, ten kabát už nenos, příšerně na tobě visí“). Nikdo další mi zatím nic najevo nedává. Je fakt, že se většinou stále halím do původního oblečení, případně sem tam však vytáhnu nějaký starý kousek, do kterého jsem se dávno nevešla. Jak mi řekl manžel, zkrátka štíhlá ještě zatím nejsem.

Psala jste, že žádnou chuť na něco zakázaného nemáte, ani nyní se ještě nedostavila? :-)
Ráda bych si dala ovoce. Nic jiného mi nechybí a po ničem netoužím. Po přechodu do druhé etapy si dávám  každý den ryby či libové maso se zeleninou, a to mě naprosto uspokojuje.

Kolik vám zbývá do konce Ketodiet?
Každá etapa trvá čtyři týdny, a protože budu za pár dní u konce sedmého týdne, čeká mě ještě dalších pět týdnů.

Ketodiet

Pořídila jste si nějaký nový kousek do vašeho šatníku, na který jste neměla dříve odvahu?
Zatím jsem si koupila nové kalhoty, ve starých už to vážně nešlo. Jinak ale větší nákup odkládám až na konec, a na něj se opravdu těším. Již teď plánuji, co pěkného si pořídím, jak to barevně sladím. Vím, že si to užiju.

Je něco, co byste vašemu jídelníčku vytkla?
Všechno je v hlavě. Pokud bych chtěla, nasadím negativní tvář a určitě s ní mě bude napadat spousta výtek a problémů. To však nedělám, beru celou záležitost pozitivně. Dostala jsem velkou příležitost udělat něco pro sebe, a tak jí hodlám využít, jak jen to půjde. Stravování se samozřejmě od běžné stravy liší, ale v rámci systému Ketodiet mi vyhovuje. Cítím obrovskou chuť do života, energii a radost.

Na závěr ještě něco k mým pohybovým aktivitám: K józe, která se mi teď cvičí daleko lépe, jsem přidala 2–3x týdně svižnou chůzi. Vytáhla jsem manželovy hole na severskou chůzi (stejně je nevyužíval), na internetu nastudovala správnou techniku nordic walking a obvykle k večeru nebo o víkendu ráno vyrazím. Okruh, který absolvuji, měří přesně 6 km. Během chůze se dostanu do velmi příjemného stavu, kolem jarní příroda, nebe nad hlavou, hezký den před sebou, případně za sebou. Paráda. 

Ketodiet

Čtěte také:

Reklama