Tři odvážné… Tak takto bychom mohli pojmenovat naše tři statečné čtenářky, které se vrhly do hubnutí a zatočily s přebytečnými kily s Ketodiet. Jejich hubnoucí procedura je u konce, proto dnes vyzpovídáme Hanku, jednu ze čtenářek, která díky Ketodiet dopne o několik čísel menší šaty, na které se tolik těšila.

hubnutí

Hanko, vy máte za sebou již celou hubnoucí kúru Ketodiet, jaké jsou vaše pocity nyní?
Mám se jednoduše skvěle! Je to nádherný pocit nechodit po světě jako obézní osoba, nemuset se stydět za svůj vzhled a skrývat ho do oblečení, které stejně nesedí. A moc za to všem, kteří mi tento zázrak umožnili, děkuji.  A taky děkuju sama sobě, že jsem našla odvahu se do projektu přihlásit.

hubnutíKolik jste za tu dobu shodila?
Shodila jsem 13 kg. I teď jde ještě váha pomalu dolů, a tak věřím, že sen, který jsem měla na počátku – 15 kg – se mi splní.

Jaké jsou rozdíly v centimetrech?
Neměřím se, ani na začátku, ani teď. To bych třeba mohla propadnout panice, že v pase nemám 60 cm, a to mi za to nestojí.

O kolik se liší konfekční velikost?
Kalhoty a sukně obleču menší o dvě velikosti, halenky a trička dokonce o tři velikosti.  A nosím ty krásné šaty ve velikosti 42, na které jsem se těšila.

Momentálně jste po dietním plánu, co dál? Budete i nadále dodržovat nějaký jídelníček?
Jím 5x denně, nedávám si žádné sacharidové bomby, jako jsou přílohy, chleba a pečivo. Spořádám hodně zeleniny, ovoce zatím minimálně. Mé tělo je spokojené, nepronásledují mě žádné chutě, a tudíž nehřeším.

Vy jste na úplném začátku říkala, že máte takový sen změnit se do narozenin, povedlo se tedy?
Oslavu narozenin už plánuji, ale před kamarády se mi mou proměnu utajit nepodařilo. Přišli tedy o jedno překvapení. Nevadí, připravím jiné. A pořádně si to užiju.

Pociťujete nějakou změnu, všímá si změny vaše okolí?
Okolí nemohlo nepostřehnout, prý jsem se tak změnila, že mě nemohou poznat. Zajímavé je, že ty ženy, které samy nikdy problém se svojí postavou neměly, si hodně dlouho nevšimly - na rozdíl od těch, které podobně jako já toto řeší permanentně.

Bylo něco, co vás opravdu štvalo, nebo vás mrzelo, že si něco nemůžete dát?
Že něco nemůžu, jsem moc neřešila. Jednou jsem se rozhodla a bylo to. Chvíli jsem řešila vaření pro rodinu coby utrpení, ale tady mi pomohla moje poradkyně Martina, a to jedinou větou: „Všechno je v hlavě.“

hubnutí

Ještě mi povězte, po ukončení dietního plánu, čím jste jako první zhřešila? :-)
Zatím nehřeším, ale jahody v rámci snídaně si občas dávám.  A dopřávám si i různé oříšky (kromě slaných arašídů).

Doporučila byste hubnutí s Ketodiet i ostatním ženám? Je něco, co byste Ketodiet vytkla?
Pokud některá z žen váhá, zda se do Ketodiet pustit, rozhodně doporučuji. Hubnutí jde rychle a celkem bezbolestně. A pokud se rychle dostaví první výsledky, jsou obrovskou motivací. Nevytýkám nic. Jen mi vadilo složení některých příchuťových tablet. Tak jsem je zkrátka nejedla.

Šla byste do této hubnoucí procedury s Ketodiet znova, když už víte, jaké to bylo?
Rozhodně bych do toho šla znovu, a to i tehdy, pokud bych nebyla součástí projektu.

sd

sd
Hance se podařilo shodit 13 kg a cítí se skvěle, a nejen to, skvěle i vypadá!

Projekt hubneme s Ketodiet

Předchozí tři příběhy čtenářek Miriam, Anny a Veroniky, které s námi a KetoDiet hubly v loňském roce, najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Miriam zhubla v rámci našeho projektu s Ketodiet 12 kg, Anna 14 kg a Veronika 10 kg. To jsou opravdu krásné úbytky! Je jasné, že proces hubnutí je vždy o celkové změně, pokud si váhu chceme udržet nebo hubnout ještě dál.

Mám radost, jak to všechny tři posunulo, dokázaly kila sundat a o jídle a svém těle přemýšlet jinak. Všechny tři uvádějí, jak pro ně byla změna pozitivní. Naše další tři čtenářky můžete aktuálně sledovat v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

sd

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz.

Čtěte také:

Reklama