Každý, kdo se někdy snažil shodit přebytečná kila, jistě ví, že to není žádná sranda. Pokud však máte dobrý dietní plán, vůli a výdrž, jde to! Příkladem pro všechny může být naše hubnoucí čtenářka Hanka. Ta již desátý týden bojuje s Ketodiet proti nechtěným kilům a bojuje úspěšně.

Hani, do konce vaší diety zbývá již pár dní, řekněte nám, za jak dlouho vám dieta skončí?
Momentálně mi běží už desátý týden s Ketodiet, tak ještě přibližně dva týdny mám před sebou.

Kolik kilo jste k dnešnímu dni dala dolů?
Opustilo mě 10 kg tuku, a to je pro mě málem zázrak. Ani ne tak málem jako doopravdy. Cítím se skvěle, mám z toho všeho obrovskou radost.

hubnutíProzradíte nám, jaké míry jste měla před a jaké máte nyní?
Moje míry zná moje poradkyně Martina. Neměřila jsem se ani před dietou (to jsem před čísly na metru raději „zavírala oči“) a neměřím se ani teď. Úbytek vidím na oblečení. To, že jsem si koupila kalhoty ve velikosti 40, je pro mě dostatečné měřítko.

Bojíte se, aby se nedostavil nepřítel zvaný jojo efekt?
Samozřejmě obavy mám - nechci se již nikdy vrátit do podoby ze začátku roku. Naučila jsem se více vnímat potřeby svého těla, co se týče jídla i co se týče pohybu. A tak si pomalu vytvářím strategii, jak žít po Ketodiet. Pokud možno minimum sacharidů a hodně zeleniny, kvalitní zdroje bílkovin. Knedlíky, chleba ani sladkosti mi nechybí. Klidně upeču ostatním, sama ale nic takového nejím a ani mě to nenapadne vzít do úst.

Co říká vaší proměně okolí? Inspirovala jste někoho?
Okolí žasne, okolí se diví, okolí chválí. Doufám, že i někoho inspiruji.  Sama teď daleko víc pozoruji, kolik lidí nosí také pořádnou nadváhu a jak by jim Ketodiet mohla pomoci…

Co se bude dít, jakmile vám Ketodiet skončí?
Život jde dál. Věřím, že se nic zásadního nestane. Budu dál jíst 5x denně, pokud možno pravidelně, budu dál chodit svižnou chůzí s hůlkami, plavat, jezdit na kole, pěstovat milovanou jógu. V projektu se ještě něco dít bude, a to se nechám překvapit. Už se na to těším.

Těšíte se na nějakou pochutinu, kterou si ihned po skončení Ketodiet dopřejete?
Rozhodně nemám v plánu na něco „zakázaného“ se vrhnout. Ale skleničku vína na ty mé narozeniny – tu si teda dopřeju.

Budete i do budoucna držet nějaké diety?
Vím, že chci-li si štíhlejší postavu zachovat, vždycky se budu muset nějak omezovat.  

Ketodiet

Čtěte také:

Reklama