Respektování pravidel zdravé výživy umožňuje trvale snížit tělesnou hmotnost a přitom si zachovat zdraví a dobrou náladu. Toužíte-li po štíhlé postavě bez nutnosti zásadně měnit svůj životní styl, nabízíme Vám speciálně vyvinutý program dietplus®, který respektuje rytmus Vašeho života a zaručuje dlouhodobou účinnost bez „jo-jo“ efektu při zachování zdraví. Díky programu dietplus® se Vám podaří zredukovat svou tělesnou váhu bez krutého odříkání a pocitu viny. Zachováte si svou dobrou náladu a každodenní pohodu.

 

Klinicky ověřený  a zcela komplexní program dietplus® je určený pro zdravou redukci tělesné hmotnosti. Tento program byl sestaven ve spolupráci s odborníky na výživu tak, aby vyhovoval zásadám zdravého stravování. Program dietplus® nabízí nízkokalorická a nutričně vyvážená jídla a doplňky výborné chuti, která jsou připravena k okamžité konzumaci. K snídani jsou v rámci programu připravené cereálie, k svačině sušenky a proteinové tyčinky, k obědu a večeři pak hotová jídla a saláty.

 

SALÁTY A HOTOVÁ JÍDLA SLIM LINE

 

Dle platné potravinářské legislativy se jedná o pokrmy vhodné pro redukční dietu. Nízkoenergetická jídla dietplus® jsou navíc obohacena vitamíny a minerálními látkami. Neobsahují žádná umělá barviva ani konzervační látky. Můžete je skladovat při pokojové teplotě od 5 do 25 °C a to po dobu 1 roku! Doba trvanlivosti je umožněna především procesem tzv. sterilizace. Jedná se o techniku konzervace, kdy výrobky jsou nejprve vystaveny teplotě cca 121 °C a poté jsou postupně zchlazeny až na teplotu cca 10 °C, čímž dojde k zahubení téměř všech mikroorganizmů. Můžete jednoduše ohřát v mikrovlnné troubě či ve vodní lázni. Mají vynikající chuť!

 

RADOST Z HUBNUTÍ

 

Pro ideální redukci Vaší tělesné hmotnosti doporučujeme využít našeho komplexního programu výrobků dietplus® a to po minimální dobu 1 týdne. V průměru dojde k úbytku tělesné hmotnosti o 2 kg za týden! Pro Vaše pohodlí jsme pro Vás připravili cenově zvýhodněný program na 1 týden, 14 dní a 1 měsíc. V současné době pracujeme na rozšíření sortimentu. Brzy v prodeji budou zcela unikátní hotové polévky určené k přímé konzumaci. Připravujeme i rozšíření doplňkového sortimentu. Veškeré potřebné informace o složení, nutričních hodnotách a doplňujících údajích naleznete na www.dietplus.cz nebo volejte na bezplatnou telefonickou infolinku: 800 101 334. Zboží je možné zakoupit na webových stránkách dietplus®, v síti obchodů Vitaland a Globus, ve vybraných lékárnách, fitness & wellness centrech.

 

Reklama