Toužíte po štíhlé postavě, chcete se zbavit celulitidy, ale přesto jste se pořád nedonutila k pravidelným návštěvám fitness centra. Možná nestíháte, nechce se vám nebo z nějakého důvodu prostě nemůžete. I pro vás ale existuje řešení. Cvičit za vás bude počítač a vy přitom budete hubnout.

Metoda Bailine vám umožní zhubnout i bez pohybu. Na tělo vám budou přiloženy „přísavky“, které budou trénovat svaly, zatímco si vy budete v klidu číst. Za pomoci speciálního počítačového programu se nasimuluje trénink svalové soustavy zad, břicha, boků, stehen a dalších částí těla.

O metodě Bailine
Metoda byla vypracována v Norsku již před 25. lety. Během této doby se metoda stále zdokonalovala a přizpůsobovala moderní počítačové technice se speciálně vyvinutými programy. Toto vše vedlo k tomu, že v dnešní době je světově nejúspěšnější program pro formování postavy, vyhlazení celulitidy a váhovou redukci. Tato metoda je rozšířená v Norsku, Švédsku, Německu, Dánsku, Rusku, Polsku, USA, Kanadě, Mexiku, Česku a teď i nově v Iránu.

Metoda je zaměřena na:

  • svalovou stimulaci trénink a správnou výživu
  • vyhlazení celulitidy
  • formování postavy
  • odbourávání tukových zásob
  • zpevnění ochablých svalů a kůže

Jak se o vás postarají?
Problém váhy a postavy je individuální záležitostí, a proto je o vás postaráno v separátních kabinkách. Obdržíte analýzu vaší postavy a váhy a společně s odborníky prokonzultujete, kde na těle byste chtěla být pevnější a štíhlejší. Pak už se můžete jen těšit, že se zbavíte těch kil, které vás zatěžují, a ztratíte ty centimetry, které si ztratit přejete. Nemáte-li váhový problém, může vám Bailine pouze zpevnit svalstvo a uvolněnou kůži.

Kde a za kolik?
Za hubnutím pomocí metody Bailine se můžete vydat například do pražského studia 1. Pretty Woman Figure.

První demonstrační program trvající 45 minut vám provedou zdarma. Vybrat si můžete mezi 5, 10, 15, 20 terapiemi, přičemž platí, že čím více terapií si budete přát, tím se bude cena snižovat.

A to není vše!

Ve studiu 1. Pretty Woman Figure si můžete užít ještě několik dalších vychytávek z oblasti formování postavy.

Vyzkoušejte třeba ultrazvuk  rozbíječ tuků v oblasti zadečku a stehen. Přiložením hlavice ultrazvukového přístroje nebo sondy na kůži začnou částečky v tkáni rychle kmitat a díky tomu vzniká v hlubších vrstvách teplo a tření. To má za následek jakousi vnitřní mikromasáž, díky ní a teplu se rozšiřují cévy a mezibuněčný prostor, zrychluje se mízní tok, zplodiny látkové výměny tak mají snazší cestu „odchodu". Uvolněné tuky je potřeba bezprostředně vyloučit z těla. Nejlépe se to podaří pomoci přístroje Bailine  přístrojovou lymfodrendáží se skořicovým zábalem nebo klasickou ruční lymfatickou masáží.

Při potížích s celulitidou můžete vyzkoušet vakuovou masáž – vakupres. V Německu byl vyhodnocen jako nejlepší přístroj na celulitidu. Odstraňuje celulitidu, zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů, zpevňuje ochablé tělesné partie (stehna, břicho, ruce), tělo zbavuje toxinů a škodlivých látek a pročišťuje organismus. Masáž se provádí speciálními baňkami, které jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení.

Dalším pomocníkem v salonu je Alfa vajíčko. V nabídce má několik specializovaných programů. Jedním z nich je i ten, který pomáhá zbavit nás celulitidy a odbourává tuky. Další jsou nastaveny na zlepšení paměti, zvýšení fyzické kondice. Vydává také teplo, které spaluje v těle přebytečné kalorie. Vajíčko je vhodné i pro ty, kdo nemohou využívat saunu. Intenzitu tepla je možno osobně nastavit. Vajíčko pomáhá také pohybovému aparátu. Jedinci s revmatickými problémy si jeho působení nemohou vynachválit. Při kúře si můžete pustit svou oblíbenou hudbu a dýchat vonné silice.

Nemáte-li zájem o hubnoucí kúry, můžete využít kosmetických a masážních služeb salonu. Vyzkoušet můžete například oblíbenou masáž lávovými kameny, manuální, či přístrojovou lymfodrenáž nebo reflexní masáž, která spočívá ve stlačování jednotlivých reflexních bodů, převážně na chodidle.

Dornova metoda spočívá v napravování defektního postavení obratlů a zakřivení páteře, náprava polohy pánve a s tím související nestejné délky končetin, uvolňování bloků krční, hrudní a bederní páteře.

Reiky – to je harmonizace těla i psychiky univerzální energií, směrování energie do oslabených částí organismu. Masáže také přispívají ke zrychlení metabolismu a tím k menšímu ukládání tuku a k lepšímu fungování celého organismu.
Reklama