Mám moc ráda tato setkání po několika týdnech, kdy trvají naše oblíbené projekty s proteinovou dietou KetoMix. Baví mě ta proměna. Jak díky zhubnutí a vlastní prací sama na sobě se každá z účastnic rozzáří a je plná energie a síly.

Taková je i naše Veronika z Moravy, maminka dvou dětí, která byla jednou z pěti vybraných čtenářek, které s námi celé jaro hubly. Samozřejmě jsem ji vyzpovídala, stejně jako ostatní, jak se nyní cítí a co vzkazuje ostatním, které mají k podobnému rozhodnutí také nakročeno.

Veronika Š

  • Věk: 31 let
  • Původní váha: 108 kg
  • Výška: 173 cm
  • Po osmi týdnech s proteinovou dietou KetoMIX zhubla 11 kg

Máte za sebou 8 týdnů s proteinovou dietou KetoMix, jak jste na tom nyní? Kolik se vám povedlo zhubnout nechtěných kilogramů?
Povedlo se mi zhubnout 11 kg.

Jak vnímáte změnu své váhy? Jak se vám změnila postava?
Moje oblečení je mnohem volnější a i přítel mi opakovaně tvrdí, že je ta změna opravdu viditelná. Jen já tomu prostě nemůžu uvěřit, že jsem tak rychle zhubla. Ale samozřejmě mám z té změny radost.

Co vás těší?

Mám radost, že jsem si mohla na focení vzít šaty, které jsem 3 roky nemohla nosit.
Našla jsem si brigádu a dojíždím tam na kole, úplně jsem zapomněla, jak jsem dřív ráda jezdila.


Koupila jste si nové oblečení?
Koupila jsem si krásné krajkové prádlo, předtím jsem nechtěla investovat, protože by to stejně nevypadalo na mě moc dobře, ale nyní je tam opravdu znát pokrok a chci se hlavně líbit sama sobě.

Co na vaše úbytky váhy říká vaše okolí?
Přítel mě pořád chválí, jsem opravdu spokojenější, dokonce jsem vyšla mezi lidi a našla si brigádu, která mě opravdu baví.

Jste ráda, že vás bylo ve skupince pět a vzájemně jste se podporovaly?
Tak to rozhodně, vždycky když jsem zhřešila, tak jsem četla, co píšou holky a hned jsem měla sílu pokračovat.

Co byste vzkázaly čtenářkám, které chtějí také hubnout nechtěné kilogramy? Jakou máte zkušenost se proteinovou dietou KetoMIX?
Ještě před začátkem jsem si říkala, zda to nebyla chyba se přihlásit, už jsem nad sebou zlomila hůl, že nemám žádnou vůli. První týden byl náročný, protože jsem byla dříve zvyklá se pořád cpát, když jsem měla stres, ale vydržela jsem a potom to bylo snadné. Kila šla dolů, začala jsem cvičit, dodržovat pitný režim, jezdit na kole a hlavně přemýšlet nad tím, co jím. Když jsem to zvládla, určitě to dají i ostatní. Je to hezký pocit, pozorovat, jak jdou kila dolů. Také je dobré, že díky proteinové dietě netrpím hladem.

Jaké máte plány do budoucna? Na co se chystáte a těšíte?
Nadále budu pokračovat v dietě, přece jen mám ještě co hubnout. Těším se, až bude teplo, budu chodit v oblečení, které jsem měla schované ve skříni, kdybych náhodou zhubla.

Moc děkujeme Veronice za její příběh a máme radost, jak se proměna hezky povedla.

Závěrečné focení probíhalo v Poděbradech, v lázeňské zahradě. Katce moc děkujeme za její odpovědi, snahu a přejeme jí hodně úspěchů. Děkujeme za její podporu na jejím účtu na Instagramu, kde sdílela svým fanouškům průběh hubnutí.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix.

Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š a Katkou B. Jak náš projekt probíhal a jak se mají jednotlivé účastnice, jaké mají výsledky. Vše si můžete přečíst na této stránce.

V čem je KetoMix jiný?

  • vysoce kvalitní proteiny
  • bez přidaných glutamátů
  • bez lepku
  • produkty i pro vegany
  • intenzitu příchutí do koktejlu si určujete sama

Z KetoMIX produktů lze vařit a péct na Facebook profilu najdete rozsáhlou komunitu zákaznic a dokonce i zákazníků, kteří společně sdílejí rady a zkušenosti s dietou, chlubí se svými výsledky, vzájemně se podporují a sami s KetoMix produkty experimentují a sdílejí vytvořené recepty

Více najdete na www.ketomix.cz

Reklama