Není nad to vyzkoušet si zaručený recept na krásu. Zvlášť když je od půvabné zpěvačky Dary Rolins. V čem spočívá? V ozdravné kúře z pouhé suché, uvařené rýže. Jejími zrnky se můžeme ládovat, co hrdlo ráčí. Je lehká stravitelná, s obsahem důležitých minerálů a vitaminů. A hlavně se po ní hubne.

Dara Rolins si svou perfektní postavu udržuje dlouhodobě. „Rýži si dávám často a ráda, určitě bych ji doporučila všem ženám, které se zoufale snaží zhubnout, a vůbec se jim to nedaří,“ prozradila na sebe Dara. Být stále štíhlá a „chic“ je proto podle zpěvačky zcela prosté. Jde jen o to na suché rýži vydržet!Je na ni spoleh
„Řídím se receptem, který u mě zaručeně funguje, a proto ho často používám i místo diety, když nutně musím rychle zhubnout,“ vychvaluje účinky rýže zpěvačka. Vychutnává si ji i proto, že oproti jiným dietám, které už stačila vyzkoušet, je rýžová dieta zdravá. Přestože Dara čas od času zhřeší a neodolá chutným pamlskům, s rýží se opět rychle dostane do formy a vrátí se na původní váhu.

Když je potřeba (ale určitě alespoň jednou za měsíc) zpěvačka dodržuje třídenní rýžový cyklus. Rýže spolehlivě vyčistí trávicí trakt a zbaví ho všech škodlivin. „Člověk pak zase může sem tam vstřebat i nějakou tu nezdravou – ale moc dobrou – poživatinu,“ přiznává Dara občasnou slabost.

Pokud na suché rýži tři dny nevydržíte, stačí podle zpěvačky i jediný „rýžový“ den. Alespoň pro začátek, než si tělo na změnu jídelníčku zvykne. „Vydržet se to však dá. Musíte se přinutit, a říkat si, že je to daň za to, že po zbytek měsíce už můžete jíst všechno, nač budete mít chuť,“ dodává Dara Rolins odvahu všem bojovnicím s nadbytečnými kilogramy.

Pojídání rýže ale není jediným fíglem na pročištění organismu a formování linie, který Dara ovládá. „Ještě jeden den v měsíci piji jen ovocné a zeleninové šťávy. Jinak jím cokoliv, akorát se snažím nenacpat se večer před spaním,“ prozradila na sebe další dietní trik.

Odměnou jsou kila dolů
Zrnka rýže je důležité „zalévat“ velkým množstvím vody bez bublinek, což by mělo být pravidelným denním rituálem u všech běžných „smrtelníků“. Nezoufejte, pokud hned napoprvé nevydržíte tři dny „na rýži“, a pochvalte se za každé shozené deko. A když nezvládnete suchou rýži, zkuste aspoň nějakou jinou – méně drastickou – dietu. Teď před Vánocemi – před vyhlášenými „dny obžerství“ – je to obzvlášť zapotřebí!

Držíte i vy před Vánocemi nějakou dietu, abyste si o svátcích mohla dopřávat? Nebo na dietu nastoupíte, až bude po všem? Vydržela byste tři dny o suché uvřené rýži?