hubnutiPokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin. Tentokrát v netradiční, „interaktivní" podobě.

Kniha je rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Vrchní třetina knihy je věnována snídaním, svačinám a moučníkům, prostřední obědům a spodní večeřím. Listováním a otáčením si tak každý může vytvořit vlastní jídelníček na celý den - kniha obsahuje tolik receptů, aby se kombinace snídaně, oběda a večeře nemusela ani jednou zopakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den.
Čtenář nemusí nic počítat, pouze si sám vybere to, co mu chutná. Kniha obsahuje chutné a nutričně vhodné recepty nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale i pro ty, kdo si své váhové úbytky chtějí udržet
(i tím je kniha na českém trhu výjimečná).
Velká výhoda je, že není nutné vařit zvlášť pro sebe a pro rodinu. Pro nehubnoucí členy rodiny jídlo jednoduše upravíte podle tipu u receptu.
Vlastní receptové části předchází teoretický úvod, v němž čtenář najde instrukce pro práci s knihou, a zásadní informace pro poučenou přípravu každodenního jídelníčku, který je v souladu s výživovými doporučeními pro hubnutí i udržení váhy.
Všechny recepty obědů a večeří jsou doplněny fotografií.

O autorkách

PhDr. Iva Málková založila společnost STOB (STop OBezitě). Její metoda je prověřena účastníky kurzů STOB a vycházejí z ní knihy naší edice Hubneme s rozumem.
Autorka je uznávanou odbornicí na problematiku hubnutí, její knihy jsou zmiňovány v mnoha článcích o hubnutí, doporučovány účastníkům kurzů zdravého hubnutí společnosti STOB.
Jaroslava Štochlová pracuje jako nutriční terapeut v IKEMu na Pracovišti preventivní kardiologie. Usiluje o zlepšení stravovacích zvyklostí a změny životního stylu jak v přímém kontaktu s pacienty, tak v publikační činnosti. Spolupracuje se STOBem.

Obchodní informace
Formát 165 x 280 mm, kroužková vazba v pevných deskách, 200 stran, cena 499 Kč

Nakladatelství Smart Press vydává kromě úspěšných knih z edice Hubneme s rozumem také původní české kuchařky s výjimečnou grafickou úpravou a atraktivními fotografiemi: Biokuchařka a BioAbecedář Hanky Zemanové, dále např. Kuchařka pro dceru Jany Zatloukalové, která se stala bestsellerem již po třech týdnech prodeje, a její pokračování Vánoční Kuchařka pro dceru, Kuchařka Zpátky domů Hanky Michopulu (vyšla již ve dvou vydáních), Olivová, Mořská a Sladkovodní kuchařka z edice Jídlo jako lék.

www.smartpress.cz

Facebook: Nakladatelství Smart Press

O knize řekli

hubnemeHubnout je obtížné a ti, kdo o to vážně usilují, si zaslouží pomoci. Iva Málková, zakladatelka společnosti STOB, již pomohla v uplynulých více než 20 letech desetitisícům, možná i statisícům žen a mužů, ať obézních, nebo s nadváhou. Hubneme s rozumem tvořivě přesně vystihuje její přístup k hubnutí: nebýt závislý na nějakém předem daném schématu, ale vybrat si v rámci nutných omezení tu nejlepší stravu, na kterou mám právě chuť.
Přeji všem uživatelům, aby je s touto krásnou příručkou hubnutí ani trochu nebolelo.
MUDr. Petr Sucharda, CSc., obezitolog
VFN Praha

Kniha je vyváženě a čtivě podanou odbornou radou pro ty, kteří se chtějí vážně zabývat problémem své nadváhy
či obezity. Bez aktivní spolupráce člověka s nadváhou a jejími negativními důsledky se nemoc dá sotva vyléčit. Kniha může čtenáři v mnohém otevřít oči. Každému by mělo být jasné, že k hubnutí je třeba snížit příjem kalorií a vytvořit si trvale vhodné stravovací návyky. Pro mnohé je však strašákem pocit hladu.
Právě tato kniha je výbornou pomůckou, jak si jednoduše sestavit vhodný, chutný a pestrý jídelníček, jak nemuset dělat žádné velké závratné změny, a přesto snižovat své nadbytečné kilogramy bez hladovění. Již po přečtení inspirativních receptů je zřejmé, že se jedná o normální, mírně upravenou stravu, která bude také velmi chutná.
Jako lékař - odborník na problematiku obezity - mohu knížku doporučit jako další pomoc v boji proti této zákeřné pandemii.
MUDr. Petra Šrámková, obezitoložka
OB klinika Praha*

V edici Hubneme s rozumem již vyšlo:

 

hubneme

Reklama