Gábino, jaké jsou tvoje aktuální úspěchy? Kolik kilo máš už dole?

Momentálně jsem u konce 7. týdne dietního režimu a shodila jsem po 6 týdnech (1. fázi) cca 12kg.  Takže pomalu, ale jistě jedu dál. :)

Gábina z Karviné

  • 38 let
  • 114 kg na začátku projektu, nyní po 7 týdnech 102 kg
  • 164 cm

Jak vypadá nyní tvůj jídelníček?

Nyní si užívám prvního týdne v 2. fázi, což pro mě znamená, že si vařím sama jedno jídlo převážně z potravin bohatých na bílkoviny, jako např. maso,ryby, vajíčka, sýr apod. s velkou porcí zeleniny. Opravdu si vaření užívám a mohu říct, že vařím s láskou.

Co ti přinesla změna? Jak se cítíš a co tvé okolí, jak vše hodnotí?
Změna přinesla to, že si opravdu vybírám, co a kdy sním. I pohled na potraviny se mi změnil, vybírám si jen ty kvalitní a čtu si složení. Cítím se velmi dobře, nabitá energií, jelikož mě jídlo neunavuje. Okolí na mě reaguje pozitivně a již teď mohu říct, že začínám být pro mnohé z nich inspirací.

Jaké jsou další kroky a cíle? Jak se navzájem povzbuzujete s Květou a její kolegyní Radkou?

Co dál? Prostě jet dál a hlavně to nevzdat. Díky podpoře naší výživové poradkyně Martiny Dvořákové z KetoDiet a sdílení výsledků a rad s Květou a Radkou to je vše lehčí. Výsledky jsou velmi motivující a nejlepší na tom je, že se cítím svěže. To propojení navzájem funguje, je to velká podpora.

Stalo se něco zajímavého ve spojení s tvým hubnutím?

Co se u mě stalo zajímavého?... že jsem díky své energii a nižší váze „rychlejší“. Tzn., zjistila, jsem, že kopeček, který musím každé ráno absolvovat s dcerou k její škole, již zvládám minimálně o třetinu času rychleji.

My máme velkou radost, držíme všem palce. Jen tak dál holky! Těšíme se na vaše výsledky s dietou KetoDiet www.ketodiet.cz.
 
Všechny články o začátcích a průběhu s Gábinou a Květou najdete ZDE.


Naše články:

Uložit

Reklama