Jak se má Veronika?  Kolik zhubla a jak to, že si může dát čokoládu?
5e5e7116320b0obrazek.png

  • Věk: 31 let
  • Původní váha: 108 kg
  • Výška: 173 cm
  • Ráda by zhubla: 35 kg

Povedlo se vám zhubnout?
Mám velkou radost, aktuální úbytek mám asi 5 - 6 kilo, trošku mi kolísá váha, když se vážím. Ale za tak krátkou dobu je to skvělé.

Jak jste si na KetoMix dietu zvykala?
Přechod na novou stravu byl pro mě opravdu těžký. První den jsem měla strašný hlad, další dva dny jsem byla úplně vyčerpaná a dost nevrlá. To se ale rychle vyřešilo. Koncem týdne jsem v balíčku našla tabulku čokolády bez cukru. Což mě jako „závisláka“ na čokoládě potěšilo a hlavně překvapilo – tahle čokoláda mi chutná víc, než ta s cukrem!

Jak se cítíte právě teď?

5e5e71368370aobrazek.pngPosledních pár dní mám chuť na maso. Těší mě, že nemám chuť na brambůrky, i když je mám na očích. Hlad mám pouze, když to přeženu s prací na zahradě, to asi ten čerstvý vzduch, ale naopak večer nemám hlad skoro vůbec a musím si připomínat poslední jídlo.

Z čeho máte největší radost?
Úplně největší radost mám z toho, že nemám problém vypít doporučené množství vody, což je poprvé za můj život, takže jsem nadšená nejen z volnějšího oblečení.

Náš tip: Máte rádi sladkosti a čokoládu jako Veronika? Při hubnutí s KetoMix si sladkosti nemusíte odpírat!

Myslíte si, že čokolády a sladkosti nejdou s ketonovou dietou dohromady? Tak na to můžete zapomenout. S KetoMixem nic takového neplatí. Každý den si můžete dopřát čokoládu ke kávě, oříškový krém použit pro nízkosacharidové pečení, čaj si osladit čekankovým sirupem, který nerozeznáte od medu a k tomu provonět byt při pečení proteinových perníčků. I takto dokonalé může vaše hubnutí být.

Nízkosacharidové KetoMix čokolády jsou slazené stévií nebo maltitolem a chuťově je nerozeznáte od běžných čokolád.

První článek, kde jsme představili Veroniku, najdete na této stránce.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix. Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š. a Katkou B. Jak náš projekt probíhá, jak se mají jednotlivé účastnice a jaké mají cíle, si můžete přečíst zde.

Reklama