Kristýna začíná nový život a jeho součástí je změna stravování a více času pro sebe. Nespoléhá jen na KetoMIX, ale i sportování, do kterého se chce znova po nucené pauze vrhnout. Věří, že začně novou etapu života v novém těle.

5c73c7e426d04obrazek.png

Co vás dovedlo do bodu, že jste si řekla, že je třeba pustit se do boje s kily?
Určitě bych neřekla, že je to boj. Předsevzetí více se věnovat sama sobě, sportu a zdravému stylu jsem si dala již v průběhu minulého roku, bohužel moje plány změnil úraz a tak jsem si musela dát na čas pauzu od sportu. Většinu svého času jsem tedy začala věnovat práci, a co si budeme povídat jako účetní a vedoucí oddělení je moje práce hlavně o sezení, stresu a spěchu... V lednu jsem narazila na vaši soutěž s KetoMIX a tak jsem si řekla, že je potřeba s tím vším něco udělat a pustit se do změny. 

Je něco, v čem vás třeba vaše váha limituje?
Nemyslím, že bych byla limitovaná váhou. 

Jaká máte očekávání od hubnutí s KetoMIX?
Jelikož je soutěž na 6 týdnů a tělu trvá měsíc, než příjme změny a začne fungovat, tak hlavně čekám nastartování metabolismu. Také, že si získám návyk jíst pravidelně-

Je něco, čeho se při hubnutí obáváte?
Snažím se neobávat a brát věci tak jak jsou, ale určitě mě napadly otázky typu: Bude to fungovat? Zvládnu žít 6 týdnů jen na stravě ze sáčku?

Jaký je váš cíl?
...hlavně cítit se dobře ve svém těle :) Vrátit se k pohybu, a když se mi podaří zhubnout 10 kilo bude to jen krásné plus k celé snaze.

I Kristýně držíme palce.

Více o dietě najdete v následujících článích:

Reklama