Jak se má Katka B?
5e5d27eb8de1cobrazek.png

  • Věk: 23 let
  • Původní váha: 120 kg
  • Výška: 167 cm
  • Ráda by zhubla: 30 kg

Jak jste na tom po dvou týdnech diety KetoMix?
Zhubla jsem 7 kilo a 6 centimetrů v pase. Rozhodně se cítím líp a viditelné výsledky mě motivují k dalšímu pokračování.

Byl pro vás přechod z běžné stravy těžký?
5e5d284e66cacobrazek.pngVůbec, proběhl zcela hladce. Prvních pár dní jsem měla každé jídlo jiné, abych vyzkoušela, jak co chutná. Můj jídelníček byl tedy rozmanitý. Velkou výhodou v dietě je i to, že člověk může z těchto výrobků vařit. Při kombinaci s povolenou zeleninou a trochou nápaditosti, můžeme vykouzlit chutné jídlo, velice podobné tomu, co jíte normálně.

Máte hlad?
Hlad občas přijde. Vždy je to ale zhruba půl hodiny před časem na další jídlo. Takže těch 30 minut není nic tragického a myslím, že to brzy přejde. Navíc je i té zeleniny velké množství, takže jde hlad zahnat pomocí ní.

S čím nejvíce bojujete?
Jediné, co mi úplně nesedí je banánovo-jablečná kaše. Ale chápu, že tohle je vždy na daném člověku. S čím ale občas bojuji – to je, když můj muž něco vaří a krásně to voní. Před týdnem jsem sehrávala boj s bramborou uvařenou ve slupce. Dívaly jsme se na sebe asi půl hodiny! Nakonec jsem ale vyhrála. 

Z čeho máte největší radost?
Jednoznačně z úspěchů. Moc příjemné je, že jsou jídla instantní a tedy okamžitě připravená ke konzumaci. Když člověk nemá čas anebo nechce vařit, stačí prášek zalít vodou a je hotovo.


První článek, kde jsme představily Katku B, najdete na této stránce:
„Hubneme s KetoMix“: Katka ráda pomáhá ostatním, je plná energie a na hubnutí se moc těší

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.
Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix. S

ledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š a Katkou B. Jak náš projekt probíhá a jak se mají jednotlivé účastnice, jaké mají cíle si můžete přečíst na stránce https://zena-in.cz/clanky/podobne/ketomix

Naše články – kdo s námi bude hubnout?

Reklama