5e7e0eb78c756image.png
Jak je na tom Katka B?

  • Věk: 23 let
  • Původní váha: 120 kg
  • Výška: 167 cm
  • Ráda by zhubla: 30 kg

Už šest týdnů máte zcela jiný jídelníček. Jak jste na tom teď?
Zhubla jsem 15 kilo a obvod pasu se mi zmenšil o 14 centimetrů.

To vás určitě těší, že?
Výsledky mě velice těší. Jediné, co mi radost nedělá, je úbytek i v oblastech hrudníku.. (smích).

5e7e0ecc5bca0image.pngDaří se vám dodržovat pravidla diety? 
V nynější situaci není moc lehké udržet se v dobré náladě a pohodě. Ať z důvodu strachu o sebe či o své blízké. Je těžké s nimi nebýt a nemoci se navštěvovat. Mám teď mnohem větší sklony k porušování pravidel diety. Přece jen je ale zdraví ať už psychické nebo fyzické mnohem důležitější než jakékoli kilo navíc. Výsledky mě ale natolik drží, že to zvládám.

Co na vaší změnu váhy říká vaše okolí? 
Mé úbytky na váze vnímá nejvíce mé nejbližší okolí z řad příbuzných a kolegů. Ostatní to zatím moc nekomentují, ale to s přicházejícím teplým obdobím určitě nabere obrátky. Přece jen s odkládáním vrstev oblečení, kterého má v zimě na sobě člověk dost, se mé ladné tělo vyloupne že schránky jako krásný motýl ??.

Jste ráda, že je vás ve skupince víc a vzájemně se podporujete? 
To, že je náš ve skupině více, je určitě motivující. Jsem nesmírně soutěživý typ a baví mě se ve výsledcích předhánět. Hodně mi pomohlo se s prvním článkem pochlubit na sociálních sítích. Všichni jsou teď zvědaví na mé výsledky, a to mě velmi motivuje.

Kolik byste chtěla ještě za další 3 týdny zhubnout? 
Do vysněného hmotnostního cíle mi schází ještě dalších 15kg. Jsem tedy v polovině, a to je dle mého názoru, po šesti týdnech nádherný výsledek.

Těšíte se na závěrečné focení, až si porovnáte fotku před proteinovou dietou a po ní? 
Velice se těším na focení, kde si výsledky porovnáme i vizuálně a určitě to bude velice příjemné.

Co byste vzkázala čtenářkám, které chtějí také hubnout nechtěné kilogramy a nyní většinou sedí doma a nemohou chodit na procházky a sportovat? 
Všem čtenářkám bych vzkázala, že nikdy není pozdě na to začít. Dokonce i v dnešní době, kdy kvůli pandemii není možné vyjít ven a sportovat, je lehké tuto dietu držet s úspěšnými výsledky. Nemusíte totiž vůbec vyvíjet fyzickou aktivitu. V neposlední řadě: nemusíte stát dlouhé fronty v obchodech, protože KetoMix potraviny jsou kompletní a vyvážená jídla s plnohodnotnou dávkou všech vitamínů, minerálů a dalších nezbytných látek.

Děkujeme Katce za odpovědi a těšíme se na závěrečné focení!

První článek, kde jsme představily Katku B, najdete na této stránce:

„Hubneme s KetoMix“: Katka ráda pomáhá ostatním, je plná energie a na hubnutí se moc těší

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix.

Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š a Katkou B. Jak náš projekt probíhá a jak se mají jednotlivé účastnice, jaké mají cíle si můžete přečíst na stránce

Naše články:

Reklama