Kateřina B.

  • Věk: 23 let
  • Váha: 120 kg
  • Výška: 167 cm
  • Ráda by zhubla: 30 kg

Do naší výzvy „Hubneme s KetoMix“ se Katka přihlásila s tímto příběhem:
ka.jpg

Tento projekt vnímám jako velkou příležitost a možnost se sebou něco udělat. Ráda se s ostatními o tento příběh podělím. V minulosti se mi již podařilo zhubnout 17 kg vlastní motivací a aktivitou. Myslím, že jsem vhodným adeptem pro tuto záležitost právě proto, že jsem odhodlaná a schopná dosáhnout velkých výsledků.

5e416e0f55c12obrazek.pngPři osobním setkání jsem Katku vyzpovídala a bylo to velmi milé setkání. Katka je velmi bezprostřední, veselá a dominantní žena. Je naší nejmladší účastnicí aktuálního projektu a je hezké pozorovat, jak z ní srší energie.

5e416e52cf4fdobrazek.pngNa pražské focení přijela Katka s kamarádem až z Brna. On nám Katku popsal jako velkou bojovnici, která se nebojí překážek a velmi milou kamarádku, která ráda pomáhá ostatním. Při vyprávění nám Katka o sobě prozradila, že když hledala práci, oslovila Domov se zvláštním režimem pro postižené s tím, že by ráda pracovala jako pečovatelka. Bohužel jí tato práce nevyšla z důvodu, že nemá praxi. I tu by si u nich Katka ráda udělala. Musela tedy plány změnit a nyní pracuje jako recepční.

Ráda vaří, a to zejména peče dorty jako pro svou rodinu, tak pro přátelé. Věnuje se také modelaci nehtů a také si ráda vezme jehlice a plete. Letos plánuje svatbu a ráda by na podzim otěhotněla. Také proto by ráda zhubla a snížila si tak svou vysokou váhu. Bohužel přiznává, že i když jí celkem zdravě, problémem je velikost porcí a stres. V předešlém stresovém zaměstnání dokonce díky stresu, který řešila jídlem, vážila 132 Kg. Dokonce nám zaslala i fotku z tohoto pro ni nepříjemného období. Po odchodu z tohoto zaměstnání se jí povedlo snížit nechtěná kila na aktuální váhu 120 kg.

Po setkání s Katkou věřím, že se jí povede hezky zhubnout, určitě má před sebou hezké cíle, manželství a miminko, podporu rodiny. Už nyní se těším na její výsledky.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix. Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š a Katkou B. Již brzy vám je představíme v jednotlivých článcích. Vyhlášení aktuálního projektu, kdo s námi bude hubnout a jaké má cíle si můžete přečíst ZDE.

Nezapomeňte na aktuální akci, která trvá do 16. 2. 2020!

Získejte KetoMix dietu na 14 dnů ZDARMA.

Reklama