Katka O.
5eb9231217e3cobrazek.png

  • Věk: 35 let
  • Původní váha: 80 kg
  • Výška: 173 cm
  • Po 8 týdnech zhubla 7 kg

Celkem jste 8 týdnů hubla s produkty KetoMIX, kolik jste celkem zhubla?
Zhubla jsem 7 kg a jsem ráda, že je to hezky vidět.  

5eb925b78bc7eobrazek.png

Kde vidíte největší změnu? Jak se vám změnila postava?
Já vidím rozdíl hlavně na břiše, kde se mi „smrskla“ pneumatika :) mám dole 10 cm v pase. Okolí vidí změnu i na nohou a manžel mi teď celkem často říká, že mi to sluší :) takže spokojenost.
Mám chytrý telefon a chytrou váhu, která mi před hubnutím hlásila věk 53, při tom je mi 36 let. Nyní už mi statistiky hlásí změnu na 45 let, což je posun. Také jsem měla dle BMI nadváhu a ta je také pryč, nyní už jsem v normě.

Přidala jste k hubnutí i pohyb?
Po ukončení fáze F1 jsem začala skoro každý den chodit s dětmi na procházku - hodina až dvě rychlou chůzí (děti jezdí na odrážedle, koloběžce či na kole). Výhodou je, že bydlíme na vesnici u lesa. Jsem ráda, že to i v době karantény nebyl problém, naopak mi to asi pomohlo, že nejsou ve škole a školce a já jsem vlastně musela se díky nim více hýbat. 

Trápil vás hlad?
5eb9260f86f99obrazek.png

Hlad mě určitě netrápil, naopak jsem se cítila velmi dobře, sytě, ale hlavně nepřejedeně. Po celou dobu proteinové diety jsem si pekla a vařila s produktů KetoMIX a vůbec jsem neměla potřebu hřešit, protože mě jídlo zcela zasytilo. Asi i díky změně jídelníčku se mi lépe spí (nebudím se uprostřed noci). 

O kolik se vám zmenšila velikost?
Oblečení jsem si ještě díky karanténě žádné nové nekoupila. Velikost se mi zmenšila cca o jedno číslo, takže spíš jsem teď zase oblékla své staré věci, které jsem již měla odložené, že mi jsou malé. Např. v kalhotách co jsem se fotila na začátku projektu, tak v těch jsem nemohla dýchat a knoflíček jsem měla zapnutý jen na fotku, pak jsem ho hned rozepínala a maskovala tričkem. To samé zimní kalhoty, to bylo znát hned v březnu, normálně jsem je zapnula, a dokonce mi jsou teď i volnější. Do riflí teď potřebuji pásek. Takže nákupy jsou v plánu, jakmile bude možné zkoušení v kabince.

5eb923537b480obrazek.pngJaké jsou vaše další plány? Chcete hubnout dál?
Díky dietě jsem začala o jídle i více přemýšlet, nakoupila jsem špaldovou mouku, ze které peču, používám minimum cukru a celkově se snažím vyhledávat zdravé recepty, aby mi váha zůstala. A do budoucna se ještě ke KetoMIXU chci vrátit, po pauze, kterou KetoMIX doporučuje, abych ještě alespoň 5 kg zhubla, protože teď už vím, že to jde. Chci zůstat co nejdéle ve fázi F1, ve které jsem hubla mnohem výrazněji. V F2 mi to už moc nešlo, to byly ubytky už jen v gramech. 

Motivovala jste někoho ze svého okolí, aby se také do hubnutí s KetoMIX zapojil?
Motivovala jsem minimálně jednu sousedku, která byla z mého hubnutí úplně paf. A pak možná i pár lidí na Instagramu, kam jsem vkládala fotečky mého KetoMIX vaření.

Co byste vzkázala našim čtenářkám nebo ženám, které chtějí zhubnout a uvažují o této proteinové dietě?
Já proteinovou dietu KetoMIX můžu jen doporučit, jídla jsou moc dobrá, sladká. Nebudete mít hlad a budete hubnout – možná to teď vyznělo jako nějaký slogan - ale je to prostě pravda. A já děkuji, že jsem si to mohla „Na vlastní tuky“ vyzkoušet. Jinak doporučuji vyhledat skupinku na Facebooku - jsou tam desítky reálných lidí, kteří s KetoMIX hubnou, všichni si tam radí a sdílejí recepty.

Závěrečné focení probíhalo v Poděbradech, v lázeňské zahradě. Katce moc děkujeme za její odpovědi, snahu a přejeme jí hodně úspěchů. Děkujeme za její podporu na jejím účtu na Instagramu, kde sdílela svým fanouškům průběh hubnutí.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix.

Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š a Katkou B. Jak náš projekt probíhal a jak se mají jednotlivé účastnice, jaké mají výsledky. Vše si můžete přečíst na této stránce.

Reklama