Jak se má Katka?  Kolik zhubla a jak řeší chutě?
5e5e709c3d246obrazek.png

  • Věk: 35 let
  • Původní váha: 80 kg
  • Výška: 173 cm
  • Ráda by zhubla: 10 kg

Jak velká pro vás byla změna jídelníčku?

5e5e70b244050obrazek.pngMusím říci, že mi ani nepřijde, že už dva týdny jím jinou stravu. Namísto pití koktejlu si spíš z produktů KetoMix vařím a peču, takže vlastně jím jen o trošku jinak než předtím. Peču si housky, dělám sladké dezerty :), vše samozřejmě striktně dle pokynů značky KetoMix. Baví mě, že při této dietě totiž můžete navíc sníst každý den 20 g oříšků, 0,5 kg zeleniny, lžíci tvarohu, či vhodného jogurtu. Na dochucení jsem si koupila čekankový sirup, který se též může, ale za 14 dní jsem ho použila vlastně jen do jednoho jídla. Chutná mi vše, až na vanilkové tyčinky.

Jaký byl začátek KetoMix diety pro vás?
První týden, čtvrtý den po zahájení diety, jsem dostala tzv. ketochřipku. Měla jsem problém se spánkem, bolest hlavy, cítila jsem celkovou slabost - za tři dny bylo vše zase v pořádku a teď žádné problémy nemám.

Pociťujete hlad?
Určitě necítím hlad, občas mám pocit, že mě některé „ketojídlo“ nezasytí dostatečně, takže si drobně upravím rozestup mezi jídly. Zjistila jsem, jak krásně voní třeba čerstvě uvařené špagety, které jsem vařila pro rodinu, asi se mi tříbí smysly. Na co mám opravdu chuť je maso, to mi jediné chybí, jelikož naše každodenní večeře byla masitý pokrm. Ale dá se to bez problémů zvládnout.  Je to jen chuť, kterou mohu přebít třeba KetoMix chipsy.

Co plánujete dál?
Držím stále fázi F1 (tedy jím jen KetoMix jídla a povolenou zeleninu a ořechy) plánuji ji držet dál. Za dva týdny jsem zhubla z 80 kg na 76 kg, z toho mám velkou radost. Také musím říci, že jsem za 14 dní nezhřešila, prostě to nebylo potřeba!

První článek, kde jsme představili Katku, najdete na této stránce.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix. Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š. a Katkou B. Jak náš projekt probíhá, jak se mají jednotlivé účastnice a jaké mají cíle, si můžete přečíst zde.

Reklama