Jak je na tom zdravotní sestřička Jitka?
5e5e6fcfd23e7obrazek.png

  • Věk: 44 let
  • Původní váha: 110 kg
  • Výška: 173 cm
  • Ráda by zhubla: 25 kg

Kolik jste za 14 dní diety KetoMix zhubla?
Moje úbytky za dva týdny jsou cca 6 kg, pas i boky - 4 cm.

J5e5e6fed6d79eobrazek.pngak se vám na dietu KetoMix zvykalo?
Přechod z „normální“ stravy nebyl problém, všechno je chutné. Až na vanilkové tyčinky, ty mi nechutnají ;-), každý si ale najde své produkty.

A co hlad? Máte ho?
Občas mám hlad, ale jen po polévce, to musím již po cca hodině sáhnout po zelenině, abych vydržela. Ale bříško už se vycvičilo na pravidelnou stravu a přesně po 3 hodinách se hlásí.

S čím bojujete a co vám chybí?
Bojuji s ochutnáváním při vaření pro rodinu. Ti mí 3 chlapi jsou strašně mlsní. Zjistila jsem, jak moc mi chybí sýry a maso. Miluji sýry, hlavně ty „plesnivé“ a „mazlavé“ tedy tučnější. A maso, resp. uzeniny. I když sušené maso KetoMix je výborné, klobásku mi nenahradí.

Z čeho máte největší radost?
Konečně se vejdu do svých pracovních kalhot, které jsem na sobě neměla ani nepamatuji a u civilních kalhot jsem dosáhla už poslední dírky na pásku a teď ji budu měnit, jupíííí.

První článek, kde jsme představili Jitku, najdete na této stránce.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix. Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š. a Katkou B. Jak náš projekt probíhá, jak se mají jednotlivé účastnice a jaké mají cíle, si můžete přečíst zde.

Reklama