Jitka H

  • Věk: 44 let
  • Váha: 110 kg
  • Výška: 173 cm
  • Ráda by zhubla: 25 kg

Do naší výzvy „Hubneme s KetoMix“ se Jitka přihlásila s tímto příběhem:
jitka.jpg

5e46b5a734b98obrazek.pngPo dvou dětech mi zůstalo celkem 18 kg, které nešly dolů, a nikdy jsem nepochopila, jak to, že to jiným maminkám jde samo při kojení, když jsem kojila 14, resp. 13 měsíců. Po nástupu do práce se s nepravidelným stravováním a nočními směnami přidalo ještě dalších 12 kg. Po úrazu kolene mi bylo doporučeno zhubnout, ale nějak to nejde, vždy se mi kila vrátí zpět. Kolegyně v práci si pochvalovala keto dietu a výsledky na ní byly vidět. Zhubla 15 kg, moc jí to sluší a stále, rok a půl, se drží. Prosím, pomozte mi.

5e46b5d9599b9obrazek.pngJitka pracuje jako zdravotní sestřička v nemocnici a má problém s dodržením pravidelného jídelníčku. Přes den má hodně práce a tak je ráda, když si někdy „urve“ čas na to, aby se najedla. Má dvě dospívající děti ve věku 15 a 18 let. Jejím velkým koníčkem je zpěv. Zpívá moc ráda a je členkou celorepublikového a místního sboru. Jak sama říká, není to koníček ale doslova velký „Kůň. Není moc sportovní typ, ale baví ji jízda na kole a procházky. Moc ráda by zhubla a cítila se dobře. Také by si ráda vzala šaty a další oblečení, které díky nadváze nemůže nosit. Motivací je pro ni i příští maturitní ples.

Jitka je moc příjemná a hezká žena, moc jí fandíme a těšíme se, jak bude pro ni její změna pozitivní. Jednoduchá příprava jídel díky KetoMix jí v tom určitě pomůže.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix. Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š a Katkou B. Všechny vám představíme v jednotlivých článcích. Vyhlášení aktuálního projektu, kdo s námi bude hubnout a jaké má cíle si můžete přečíst ZDE.

Nezapomeňte na aktuální akci, která trvá do 16. 2. 2020!

Získejte KetoMix dietu na 14 dnů ZDARMA


Naše články – kdo s námi bude hubnout?

Reklama