Jano, jak se nyní, po 4 týdnech hubnutí a speciálního jídelníčku KetoMix cítíte? 
Cítím se dobře.

Je něco, s čím jste na začátku projektu bojovala? 
Nevím, jestli můžu říci, bojovala, ale musím si hlídat, abych pila.

5c82472c11995obrazek.png

Je pro vás důležité, že na hubnutí nejste sama? 
Určitě je to lepší. Nicméně podpora rodiny, motivace a hlavně pevná vůle je nejdůležitější.
 
Kolik jste již zhubla kilogramů?
Po třech týdnech 8 kg a nespočet centimetrů, vše si zapisuji: pas – 6 cm, přes prsa-4 cm, boky – 5 cm, ruka – 2 cm a noha -4 cm po obvodu, celkem – 21 cm, což je paráda.

Jak byste shrnula proces hubnutí? Pociťujete hlad? Chutnají vám speciální produkty KetoMix? Co nyní již zařazujete do jídelníčku z běžných potravin? 
Celkově mě to baví, produkty mě chutnají, nejvíce koktejl a houstičky a ostatní s malou úpravou, mám na mysli, přidání zeleniny do polévek, omelety přidání skořice, popř. tvaroh nahoru. Nejvíce mě nechutnají polévky, zeleninová a zeleninová omeleta, je v nich nějaký produkt, takový štiplavý, který mě nedělá dobře, ale s úpravou se dá nakonec pozřít. Příchutě mi chutnají, až na čokoládovou, raději si dám občas do koktejlu holandské kakao než směs příchutě, ale každý to má jinak a každému něco jiného chutná. Na stránkách FB Ketomix je od členů spousty inspirace a receptů a variabilit, že si to člověk dokáže upravit, aby mu to chutnalo. Z běžných potravin tvaroh, sýr a šunku, ale spíš jen jako do produktů. Šunka, sýr do omelety, tvaroh na palačinku nebo houstičku.

Baví vás sledovat své úbytky váhy? 
Ano, občas hopsnu na váhu každý den, ale zapisuji úbytky po celém týdnu, vždy v neděli ráno a hlavně přeměřím centimetry.

Jak vidíte sama sebe za další tři týdny? 
Doufám, že alespoň o 5 kg a dalších pár centimetrů lehčí.

Co říká na vaši změnu vaše okolí? 
Už mají strach, jestli nejsem nemocná a zda úbytek není moc rychlý, všimli si toho úplně všichni, padá a visí na mě původní oblečení a tak obměňuji šatník, již dvě konfekční velikosti dolů, z 48 na 44.

5c824810abcf7obrazek.pngVšechny články najdete v naší záložce KetoMIX.
 

Naše články

Reklama