Palce jí určitě drží její děti, skoro dospělá dvojčata. Jana je skvělou kuchařkou, vedle náročné práce se věnuje pečení a patří mezi ty, co dokáží vytvořit nádherné dorty, které nejen krásně vypadají, ale také tak chutnají. Baví jí pomáhat s různými akcemi taneční škole, kterou s úspěchem navštěvuje její dcera. Protože mladá tanečnice musí být v dobré kondici a mít zdravý a plně vyvážený jídelníček, zajímá se Jana i o skladu a složení potravin. Ráda by zhubla o 20 kg a myslí si, že se jí to povede.

5c66bbeb270feobrazek.png
 
Těšíme se na její úspěchy v boji s nechtěnými kilogramy. Na začátku projektu jsme jí trochu vyzpovídali, co nám o sobě prozradila?

Co vás dovedlo do bodu, že jste si řekla, že je třeba pustit se do boje s kily?
Už jsem se na sebe nemohla podívat a jedeme s rodinou zase na dovolenou a koupila jsem si plavky a tak jsem zjistila, že už je čas se sebou něco udělat.

Je něco, v čem vás třeba nyní vaše váha limituje?
Zatím jsem na žádné limity nenarazila a zdravotní potíže nemám zatím žádné, ale s přibývajícím věkem by samozřejmě s tolika kily mohly přijít.

Jaká máte očekávání od hubnutí s KetoMIX?
Že zhubnu a nastartuji metabolismus a naučím se pravidelně jíst, možná více než dosud, ale pravidelně a správně.

Je něco, čeho se při hubnutí obáváte?
Nevím o ničem a věřím, že i podpora od KetoMIX poradkyň a od ostatních žen v soutěži, nám všem vydrží a překonáme případné chmury a obavy.

Jaký je váš cíl? 
Váhový? Ráda bych dvoumístné číslo váhy a nejlépe se postupně dostat alespoň na 80 kg. Než jsem porodila dvojčata před 18ti lety, měla jsem 72 kg a to by byl můj sen. No nejdřív menší cíle, ale věřím, že tohle bude začátek a třeba za rok se k této váze i dostanu. Jdu do toho, dostala jsem příležitost a pomoc a chci už vypadat lépe a předejít případným zdravotním potížím, které by se jistě dříve či později dostavily.

Držíme Janě palce a posíláme pozdravy do Plzně!

Více o dietě najdete v následujících článích:

Reklama