Lucie K

Původní váha 99 kg. Úbytek váhy po 6 týdnech: 8,5 kg


Co vám přinesla změna jídelníčku? Jak se vám daří skloubit KetoMix produkty a jídla, která v rámci 2 fázi diety smíte?
Změna jídelníčku mi přinesla hlavně určitou pravidelnost ve stravování, dodržování pitného režimu (tyto dvě věci jsem se sama naučit nedokázala) a samozřejmě úbytek váhy, tedy samé plusy. Skloubit KetoMix produkty a povolená jídla se mi daří, je to o hodně příjemnější než první fáze.

Ketonová dieta má několik fází. V první fázi dochází k nastartování ketózy. V této fázi jíte pět předem připravených jídel a povolena je i zelenina (jen pozor na sladké druhy!). Délka této fáze se odvíjí od toho, kolik kilo chcete zhubnout. Pokud například pouze 5 kg, bude tato fáze trvat týden, pokud je váš sen „sundat“ 15 kg, bude první fáze trvat 4 týdny. V prvních dnech můžete pociťovat mírnou únavu, ale během několika dní se tento pocit zcela vytratí. Druhá fáze, jejíž délka se rovněž odvíjí od množství shozených kilogramů, obsahuje tři předem připravená jídla, ale už lze zařadit do jídelníčku i dvě bílkovinná jídla dle libosti. A třetí fáze, neboli stabilizační, už nemá určenou délku, ale jde v ní o to, aby nedošlo k jojo efektu. Více na www.ketomix.cz

Jaká jídla máte nyní nejraději? Jak vypadá váš jídelníček? Snídaně? Oběd a večeře?
Nejraději si teď připravuji jídla ze surovin, které jsem v F1 nemohla (hlavně z kuřecího masa). Většinou snídám koktejl nebo palačinky se skořicí a čekankovým sirupem, k obědu mám převážně polévku nebo jídlo z kuřecího masa - například se zeleninou na způsob číny a s KetoMix konjakovými nudlemi, a večeřím zeleninové saláty nebo omeletu. Svačiny jsou jasné - koktejl nebo proteinová tyčinka, obojí jsem si k svačině moc oblíbila.

Experimentujete s recepty?
Snažím se zkoušet různá vylepšení, ale nejsem zdaleka tak kreativní jako ostatní děvčata.

Pokud ano, kde berete inspiraci?
Hodně hledám inspiraci na přípravu jídla v manuálu KetoMix, od ostatních děvčat, která mají mimochodem opravdu skvělé nápady, nebo na facebookové poradně KetoMix.

Je něco, s čím bojujete? O co se případně jedná?
Jediné, s čím mám problém, je nadýmání od začátku diety a nakupování v supermarketu. Když jdu totiž pro tu svou zeleninu a povolené potraviny, potkávám cestou spoustu čokolády v podobě kolekcí, adventních kalendářů a podobných pokušení.

Stalo se vám, že jste „zhřešila“ a dala si něco, co byste neměla jít? Co to bylo? V jaké situaci?
Zatím statečně odolávám a nehřeším – tím překvapuji nejen okolí, ale i sama sebe. I když je pravda, že občas sním větší množství oříšků než je povoleno.

Máte problém s chutěmi na něco, co nyní nemůžete jíst nebo to neřešíte?
Ano, občas mám chuť na něco sladkého a také na svíčkovou s knedlíkem.

Co vám případně pomáhá to zvládnout?
Zrcadlo :D a také motivace a podpora ostatních děvčat a mých blízkých.

Jak na vaši postupnou změnu váhy reaguje vaše okolí? Těší vás to?
Překvapivě už se našlo pár lidí, kteří si té změny všimli. Rodina, přátelé a kolegové z práce, které sice vidím každý den, ale i tak si všímají. Slyším tedy jen samou chválu a samozřejmě mě to velice těší a motivuje.

Co byste už nyní vzkázala ostatním, kteří čtou články o našem projektu a o vás?
Vzkázala bych všem, kdo přemýšlí o této dietě, aby neváhali a šli do toho. Rozhodně to za to stojí. Za mě slovo „dieta“ vždy znamenalo jen trápení, ale tohle je první dieta, při které mám pocit, že jím opravdová jídla, která se dají připravit chutně a na spoustu způsobů. 5 týdnů v F1 mi uteklo jak nic a teď si dopřávám téměř běžná jídla, hubnu, jsem spokojená a cítím se skvěle. Navíc je to skvělé pro všechny, kdo nemají žádný pohyb, protože ten není potřeba. Po 6 týdnech mám dole 8,5 kg a těším se na další úbytek.

Je pro vás důležité, že vás hubne pět a vzájemně se podporujete?
Ano, opravdu hodně mi to pomáhá. Vzájemná podpora je pro mě moc důležitá. Vím, že sama bych to nezvládla, snažila jsem se o to sama už několikrát a vždy jsem to vzdala. Takhle mám pocit, že se můžu o vše podělit, poradit se, inspirovat se. Je to skvělé a děvčata jsou báječná.

Koho jsme již představili?

Zajímá vás dieta KetoMix? Podívejte se na KETOMIX.CZ

V čem je KetoMix jiný?

  • bez přidaných glutamátů
  • bez lepku
  • produkt i pro vegany
  • intenzitu příchutí do koktejlu si zákaznice určuje sama
  • používáme vysoce kvalitní anglické proteiny
  • z KetoMIX produktů lze vařit a péct
  • na Facebook profilu najdete rozsáhlou komunitu zákaznic a dokonce i zákazníků, kteří společně sdílejí rady a zkušenosti s dietou, chlubí se svými výsledky, vzájemně se podporují a sami s KetoMix produkty experimentují a sdílejí vytvořené recepty

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Naše články:

Reklama