Martina S.

  • Původní váha 88 kg. Úbytek váhy po 2 týdnech: 3 kg

První týden úbytek 2 kg, druhý týden 1 kg. V prvních dnech jsem měla zažívací problémy, ale to se nejspíše člověk „čistil“ a připravoval na keto fázi. Nebylo to příjemné období, stálé chutě na něco sladkého a v noci přerušovaný spánek. Ale po několika dnech se vše upravilo, každé ráno jsem se těšila na snídani v podobě proteinového nápoje. Je to rychlé, chutné a přenosné. Snídám vlastně v autě na cestě do práce a využívám tak každé zastavení na červené:). K tomu mám upečený perníkový koláč, který se náramně hodí k svačině, nebo když přijde chuť na sladké. Nejoblíbenější z KetoMix jídel jsou tedy perníčky, ale do nich si strouhám cuketu, přidávám slunečnicová semínka a trochu skořice. Na druhém místě je konjaková rýže a nudle! Je skvělé, že jsou zařazeny do hubnoucího jídelníčku. Po ochucení (např. sójovou omáčkou bez cukru, česnekem, špenátem, zelenou paprikou) jsou na večeři dokonalou variantou zdravého jídla, kdy mám pocit, že konzumuji běžné těstoviny a běžnou rýži. Můj talíř se neliší od talířů připravených pro mou rodinu. Navíc teď dostávají i větší porce zeleniny a bylinek! Jde tedy o to zvyknout si, že nepřijdu odpoledne po práci domů a nevybílím lednici. Každý den jsem přežívala na pečivu, sladkostech a těstovinách.

Díky receptům KetoMix a hlavně aktivní podpoře ostatních holek v hubnoucím programu jsem rozšířila své obzory co se týče zdravějšího vaření a experimentování se zeleninou. Dnes slavíme v práci narozeniny kolegyně, máme na stolech chlebíčky a dortíček, ráda bych ochutnala, ale nemůžu. Prosím, aby vše odnesli do kuchyňky. Ještě bych si zakousla, ale raději si dávám do shakeru jablečnou kaši. Sice tedy odolám ale ještě s obtížemi:). Je super, že mám vždy nějaký balíček po ruce.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Veronika M.

  • Původní váha 91 kg. Úbytek váhy po 2 týdnech: 5,4 kg

Myslím, že nejhorší mám za sebou. První týden byl opravdu náročný. Byla jsem tak unavená, že při dlouhodobějším trvání, bych to asi vzdala. Dva dny jsem byla zcela vyřazena z provozu, ale nějak se to překlenulo a teď se již cítím skvěle, asi taky ten pocit, že jsem to zatím zvládla. Měla jsem narozeniny a dalších pár společenských akcí, ale vše jsem zrušila a myslím, že mě přátelé pochopili a oslavíme to v novém těle :-).
Přechod na proteinovou stravu byl kupodivu velice jednoduchý, jen ta žízeň. První týden jsem pila snad 4-5 litrů denně, ale taky si to nějak samo sedlo, teď si myslím, že jsem tak na 2-3 litrech vody za den. Jídla jsou až na výjimky chutná, ale 100 lidí - 100 chutí. Vůbec nejsem na sladké, ale včera jsem si dělala muffiny ze směsi na perník a bylo to super, ani ne tak sladké, jak jsem se obávala. Nejvíc mě baví polévky a koktejly. Vše je připraveno v minutě a můžu to vzít jednoduše na cestu do auta. Jídlo opravdu zasytí, několikrát se mi stalo, že jsem ani večeři nedojedla, už toho prostě bylo moc. Super je, že můžeme kávu, ta by mi asi chyběla. Pravidelnost stravování mi dělala problém pár dní, kdy jsem si nařizovala budík, ale teď to již dělám podvědomě. Jsem ráda, že necítím pálení žáhy, já na to dost trpím.

Historku mám s mámou, když přišla na návštěvu a já měla rizoto na pánvi, než jsem se ohlédla, tak mi ho zhltla se slovy - co to je - to je moc dobrý. Což je další důkaz toho, že jídla se opravdu dají velice chutně připravit. 

Nejhorší je příprava jídel pro rodinu a neochutnávat. Ale mám skvělou podporu, pánové po mně nic šíleného nechtějí a raději se asi najedí mimo domov.  To spíš mě popadají nápady si zavařit, jelikož vařím poměrně ráda. Taky se ráda vrtám na zahradě, včera jsme část osadili novými rostlinami a máme to tu tak krásné :-).

Zatím vůbec nelituji, že jsem se přihlásila a jsem moc vděčná za tuto šanci. Držím dál!

Původní váha: 91,4kg - dnes: 86kg ... tj. 5,4kg dole a cítím se báječně.

Lucie M.

  • Původní váha 74 kg. Úbytek váhy po 2 týdnech: 4 kg

První týden začal nervozitou, jak budou všechny ty věci chutnat, jestli zvládnu jíst následující čas jen toto... Koktejl příjemně překvapil, o to víc, že jsme k němu dostali spoustu příchutí, takže se jen tak snadno nepřejí. Chybí už asi jen příchuť pečeného kuřete :). Houstičky a sladká kaše jsou také vynikající. Omeleta a polévka mě osobně příliš nenadchla, ale beru to tak, že je to nějaký základ bez dochucující chemie (vždyť hubneme a chceme jíst zdravě :), takže s trochou fantazie se dají dochutit kořením či zeleninou. Já jsem se našla v cuketových a zelných plackách dělaných z omelety, ty mi nakonec moc chutnají. Odměnou za výdrž byla shozená 3 kila po prvním týdnu.

Druhý týden už byl lepší, v pracovní dny už mám krásně zaběhnutý čas jídel, takže se hlídat ani nemusím. Přijdu do práce, vypiju koktejl, co mám připravený z domova, v 11 hodin chodíme hromadně na oběd, ve dvě hodiny další koktejl, po příchodu domů v pět další koktejl a večer, když dám děti spinkat, si dám večeři. Krásně mi to vychází :). Oba uplynulé víkendy jsem trávila na závodech, kde bydlím v autě a nemám možnost si jídlo ohřát či nějak více připravovat, takže víkend jsem strávila na koktejlech a cuketových a zelných plackách napečených z domova. Plus zelenina a oříšky. Večer v bistru to bylo trochu o nervy, když si všichni nosili různé dobroty, ale odolala jsem všemu a díky tomu mám další kilo kole, takže 4 kg z požadovaných 10 kg jsou dole. Kalhoty začínají být volné, úbytek cítím na oblečení (měření mi bohužel nejde...), je to úžasný, jak rychle tahle proměna přichází!

Pobavilo mě, že KetoMix stejně jako já, používá růžovou barvu. Takže když jsem na závodech chodila s koktejlem v šejkru s růžovým vrškem, nikoho to vůbec nepřekvapilo, protože mi ladil k růžové bundě, růžové káře a růžovým psím postrojům... prostě další střípek do mé růžové skládačky :).

A co vyčkávám teď? Teď napjatě vyhlížím moment, kdy se ručička váhy zhoupne pod 70 kg a já se tím pádem dostanu na nejnižší poporodní váhu. Čtyři roky marné snahy a teď se to snad podaří! Držte mi všechny palce, tahle hranice je pro mě zlomová!

Lucie K.

  • Původní váha 99 kg. Úbytek váhy po 2 týdnech: 5 kg

Mé shrnutí prvních dvou týdnů s KetoMix: Před prvním dnem s KetoMix jsem si musela rozvrhnout jídla dle pokynů tak, abych jedla 5x denně po 3 hodinách a snídala do hodiny od probuzení. Už to byl pro mě trochu problém, protože mé první jídlo jsem jedla až v práci, asi 4 hodiny od probuzení.

První den byl pro mě nejhorší, jedla jsem v úplně jiné hodiny, než jsem byla do té doby zvyklá a stále jsem měla na něco chuť. Ještě horší ale bylo dodržet pitný režim, ten jsem do té doby neřešila a vypila jsem denně asi jen půl litru vody.
Zvládla jsem vše podle manuálu, ale odpoledne mě dohnala únava a bolest hlavy. Byla jsem tak vyčerpaná, že jsem si po návratu z práce šla hned lehnout a usnula jsem ten den asi o 3 hodiny dříve, než jsem zvyklá. Během dalších dnů únava ustupovala a já si pomalu zvykala na nový režim.

Už během prvního týdne jsem vyzkoušela několik receptů z manuálu a ze stránek KetoMix a mile mě překvapilo, co vše se dá z KetoMix jídel vytvořit a jak je to chutné a hlavně rychlé. V práci jsem vůbec neměla problém s dodržováním určitých hodin, kdy mám jíst, ale víkend mi v tomto dal zabrat. Musela jsem hodně přemýšlet, co budu dělat, pokud někam pojedu, tak na jak dlouho, kolik jídel si s sebou vzít a hlavně se nezapomenout najíst. Nastavovala jsem si i upozornění na telefonu :D.

Druhý týden začínal vážením po týdnu s KetoMix a já jsem se nestačila divit. Váha ukazovala -3,5 kg. Nechápala jsem, jak je to možné, když jsem pořád jen jedla a nehýbala se. Vím, že první týden je to z většiny voda, ale i tak jsem byla nadšená a druhý týden jsem si jídlo připravovala ještě raději. Po druhém týdnu mi váha ukázala -1,3 kg, po dvou týdnech tedy celkem skoro 5 kg. Nemám slov.
Těším se na další vážení a věřím tomu, že mi to nadšení vydrží až do konce.

Jarmila K.

  • Původní váha 105 Kg. Úbytek váhy po 2 týdnech: 4 kg

Mám úbytek 4 kg. Zatím to zvládám, únavu nebo hlad necítím, jen lovím recepty.

Koho jsme již představili?

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Naše články:

Reklama