Po dvou týdnech, kdy dodržují KetoMix dietu, jsme je vyzpovídaly a jejich dojmy uveřejnily v tomto článku:
Hubneme s KetoMix: Jak jsou na tom naše čtenářky a jaký mají úbytek váhy po dvou týdnech s proteinovou dietou? 

Jak jsou na tom všechny naše účastnice projektu aktuálně nyní, po 4 týdnech s proteinovou dietou KetoMix? Přečtěte si jejich zpovědi!

Lucie M

  • Původní váha 74 kg. Úbytek váhy po 4 týdnech: 5 kg

Čtvrtý týden už jsem se stravovala plně automaticky, jen občas zabojovala s tím, že mi začaly docházet ingredience. Musela jsem improvizovat a zjišťovat, že např. omeletu směsí na polévku vážně nenahradím a zeleninové placky z toho nepůjdou. :) Také jsem začínala „panikařit“, když jsem zjistila, že dochází koktejl... do té chvíle jsem netušila, jak ráda ho vlastně mám! Je to taková pohoda si během chvilky namixovat snídani či svačinu... u toho jsem rozhodnutá, že zůstanu ještě dlouho, ten jsem si zamilovala. Čtvrtý týden jsem už nevydržela nicnedělání a začala cvičit. Do září jsem totiž pravidelně běhala a sportovala, ale s dříve přicházející tmou se po práci už bohužel běhat nedostanu. Tak přišlo na řadu domácí cvičení, které nejspíš zkresluje můj váhový úbytek, ale doufám, že mi pomůže tvarovat postavu. Beztak bez pohybu prostě nevydržím.

Čtvrtý týden pro mě také znamenal konec 1.fáze diety, té nejpřísnější složené pouze z výrobků KetoMix a zeleniny. Ve chvíli, kdy píšu své shrnutí, jsem mezi první a druhou fází, čili se chystám doplňovat svůj jídelníček o 1-2 vlastní jídla denně. Váhový úbytek tento týden byl nižší, pouze o půl kila, ale jak jsem psala výš, může to být zkreslené cvičením. Každopádně, za měsíc mám úbytek váhy přes 5 kg, to je přeci důvod k radosti a spokojenosti! Protože víte co? Já se skutečně dostala pod vysněnou hranici 70 kg, čili od porodu nejnižší váhu! To, co jsem nedokázala za 4 roky, jsem teď zvládla za 4 týdny! :)

Martina S

  • Původní váha 88 kg. Úbytek váhy po 4 týdnech: 4 kg

Docela si zvykám na specifickou chuť jednotlivých keto jídel. Jejich příprava mě také zabere méně času. Je to už taková automatika. Každý den po práci do obchodu pro čerstvý špenát, ledový salát, pórek, okurku a cuketu. A právě cuketa hraje v mém novém jídelníčku hlavní roli. Strouhám ji do keto perníku, keto omelety a jen tak samotnou jako přílohu. Dnes mám od holek bezva recept na cuketové nudle. Chce to ale speciální škrabku, zítra si ji hned koupím. Také se chystám pořídit keto kuchařku. Ráda bych pokračovala v podobném složení jídel i po skočení programu, tak jsem na recepty v této kuchařce moc zvědavá. V další článku se podělím se svými prvními kuchařskými zážitky.

Dále jsem si zvykla na přípravu keto jídel den dopředu. Většinou je to proteinový koktejl, palačinka s čekankovým sirupem a houstičky se semínky. Když jsem déle v práci nebo mám schůzky až do večera, přijdou vhod proteinové tyčinky. Ty mám nejraději vanilkové. V oblibě jsou též konjakové těstoviny. Zatím jen se špenátem a česnekem, ale ve druhé fázi se těším na přidání kari a kuřecího masa.

Po třech týdnech jsem zhubla 3 kg a váha se zastavila. Ale byly mi volnější kalhoty a cítila jsem se nějak „lehčeji“. Kolegyně v práci mě chválily a nevěřily, že jen 3 kg dole. Tento týden však úbytek dalšího kg, celkově tedy 4 kg. Musím si přeměřit i obvody boků a pasu v cm. Tam bude ta největší změna. Ale úplně ta největší změna je v tom, že stále přemýšlím o zelenině kudy chodím a jezdím. Právě jsem se vrátila z dovolené a bylo zvláštní, že ve stáncích s rychlým občerstvením se na mě jen soucitně usmáli. Asi považovali můj dotaz po zeleninovém salátě buď jako projev nejvyššího zoufalství nebo neuvěřitelné drzosti!

Lucie K

  • Původní váha 99 kg. Úbytek váhy po 4 týdnech: 6,5 kg

Nemůžu uvěřit tomu, že už jsou za mnou 4 týdny. Myslím si, že už jsem si na toto stravování zvykla a naučila se určitý režim. První dva týdny jsem měla problém s dodržováním pitného režimu, ale třetí týden už jsem to hravě zvládala a pila i více než je v manuálu doporučené.
Z toho mám obrovskou radost, protože jsem vždy věděla, že mám hodně pít, ale nedokázala jsem se to naučit.

Čtvrtý týden začal jak jinak než vážením a měřením, váha od posledního vážení ukazovala -1,7 kg, za mě tedy super. Tento týden jsem polevila a nedodržela jsem povolené množství oříšků, ty jsou pro mě zlo, jakmile si jich pár dám, nemohu přestat. Ale uvědomila jsem si, že chci vše dodržovat opravdu poctivě a hlídám se, je to jen v hlavě.

Vážení po čtyřech týdnech je takové, že se váha nehnula, ani nahoru, ani dolů. Ale nezoufám a o to víc se budu snažit vše dodržovat na 100 %. Naopak jsem ráda, že váha nešla nahoru, měla jsem z toho trochu obavy. Po 4 týdnech mám tedy dole celkem 6,5 kg, což je skvělé.

Občas pociťuji únavu, ale jinak se cítím lépe. Zatím jsem ve fázi 1 a řekla jsem si, že v ní zůstanu ještě jeden týden a pak přejdu na fázi 2 - už se moc těším na maso, sýry a rajčata. Nechápu, že jsem zvládla 4 týdny bez masa :D Na fázi 2 se tedy pomalu připravuji tím, že pročítám recepty v manuálu a přemýšlím, které budu hned zkoušet.

Trápí mě jen oslavy, kde je spousta dobrého jídla a pití, ale pak mě těší ten pocit, že jsem tomu dokázala odolat. Opravdu hodně mi pomáhají ostatní děvčata, jejich nápady, tipy, zkušenosti - díky tomu vím, že v tom nejsem sama a že zažíváme podobné pocity.
S radostí oblékám oblečení, které jsem si myslela, že už nikdy neobléknu a jsem z toho nadšená. Už se těším, až si koupím něco nového v menší velikosti. Zatím jsem si pořídila jen šaty, ve kterých se půjdu předvést na ples :D. Jedeme dál :)

Veronika M

  • Původní váha 91 kg. Úbytek váhy po 4 týdnech: 7 kg

Po měsíčním boji se cítím skvěle.  Jsem již ve 2. fázi hubnutí, kdy 3 z 5 KetoMix produktů nahrazuji běžnou stravou. Adaptuji se na nový režim stravování a pomalu se z toho stává životní styl - ráno vstanu a snídám??? To dříve nebylo.
Nakoupila jsem kuchařky pro inspiraci a věnovala polovinu spižírny + mrazáku.

Kila jdou dolů a já se přestala stresovat, zdali je to 0,5kg, nebo 2 kg za týden – vím, že to dolů jde a půjde. Největší podporou jsou mi děvčata - spolubojovnice z našeho projektu. Sdílejí tipy na recepty, úspěchy, obavy. Pocit vědomí, že v tom nejsem sama, že v partě se to lépe táhne a hubne... je super! Z 91 kg jsem dnes na 84 kg, což je úbytek krásných 7 kg za měsíc. Držím palce celé naší partě... bez vás bych to nezvládla!  


Jarmila K

  • Původní váha 105 Kg. Úbytek váhy po 4 týdnech: 6 kg

Dietu držím od 1. 10. tj. 4 týdny mám necelých 6 kg dole. Jsem moc spokojená. Cítím se dobře, jídla dobře snáším a velice se mi líbí komunikace s dalšími dámami ohledně receptů a informací, jak se mají a jak jim to jde. Je to velice podnětné a velice milé se domlouvat, jak je, co jsem snědla, uvařila, čím to vylepšila.

Ještě týden zůstanu na I. Fázi protože, od 12.11. budu 14 dní v lázních a tam to bude těžké dodržovat a tam až přejdu na druhou fázi a uvidím, co to se mnou udělá.

Když jsem navštívila moje bývalé pracoviště tak jsem slyšela, jak dobře vypadám a nezhubla jsi náhodou... A to člověka potěší.
Zdravotně se cítím velice dobře, jen tato dieta „trošku“ nafukuje a tak si někdy připadám jak kulometná střelba, chi chi chi..

Jsme moc rádi, že se všechny navzájem znají a v rámci soukromé diskuse si každý den píší své postřehy, rady, a všechny se podporují. Těšíme se na jejich další úspěchy!

Koho jsme již představili?

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Naše články:

Reklama