Jak Gábina řeší jídelníček? Kolik zhubla a na co se těší?
blobid0.png

  • Věk: 46 let
  • Původní váha: 144 kg
  • Výška: 170 cm
  • Ráda by zhubla: 50 kg

Jaké výsledky máte po prvních čtrnácti dnech?
Po dvou týdnech mám dole 7,7 kila, v pase 8,5 cm, přes boky 2 cm a cítím se vážně dobře.

5e5e702c6200fobrazek.pngJaký byl pro vás přechod z vaší normální stravy?
Musím říct, že překvapivě snadný. Bude to ale dáno určitě i tím, že nemusím denně vařit pro rodinu, takže mne minuly situace, kdy bych kvůli tomu měla chutě. Navíc mám skvělou podporu. Oba moji chlapi, tedy manžel a syn, mě podporují a nevymýšlejí si na mě něco, co by mne mohlo rozhodit.

Co vám v prvních dnech nejvíce chybělo?
Hlad mě trápil jen prvních pár dní. Hrozně mi chybělo pečivo na snídani a měla jsem pocit, že mi porce z KetoMix jídla nemohou stačit. Navíc jsem do té doby nebyla moc na syrovou zeleninu, spíš na ovoce. Takže prvních pár dní jsem si na ní musela zvykat. Hodně mi ale pomohlo, že KetoMix nabízí i keto housky. Problém s pečivem k snídani se tedy vyřešil a dnes už můžu posnídat třeba zeleninovou polévku a nevadí mi to.

S čím jste nejvíce bojovala?
Myslím, že jsem v celku pohodář a nějak moc nebojuji. Prostě jsem si dietu přizpůsobila. Změnit stravování přeci neznamená, že musíte jíst jen „holé“ produkty a zeleninu. Existuje mnoho úžasných receptů od lidí, kteří už tuto dietu drželi a uspěli. Takže i nás pět se začalo dělit o svoje zkušenosti, recepty a podobně. Po dlouhé době ožila moje kreativita, co se týká vymýšlení a experimentování v kuchyni, takže za mě je to výborné!

Z čeho máte největší radost?
Jsem ráda, že se navzájem podporujeme s ostatními ženami z výzvy. No a největší radost mám samozřejmě z úbytku kil a centimetrů v pase. Doufám, že až se počasí umoudří, budu moct začít vyrážet i na delší procházky s novým pejskem a dát si dohromady i kondici.

První článek, kde jsme představili Gábinu, najdete na této stránce.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix. Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š a Katkou B. Jak náš projekt probíhá, jak se mají jednotlivé účastnice a jaké mají cíle, si můžete přečíst zde.

Reklama