Stejně jako ostatní již 6 týdnů hubne s touto proteinovou dietou. Jak je na tom nyní, co jí přináší radost?
5e7e0de2918d4image.png

Gábina H

  • Věk: 46 let
  • Původní váha: 144 kg
  • Výška: 170 cm
  • Ráda by zhubla: 50 kg

Jak jste na tom nyní, po šesti týdnech? Jaké máte úbytky?
Mám úbytek 14 kilo (momentálně 12, ale to se po menstruaci zase srovná a doufám, že ještě klesne :D), 16 centimetrů v pase přes boky 8 centimetrů. Bohužel, při mé výchozí váze se nejedná o tak velký úbytek, aby došlo k nějak zásadní změně velikosti, jenom o jedno číslo. Ale to je pochopitelné, vzhledem k tomu, jak velký rozptyl centimetrů je u velkých velikostí. Kdybych začínala třeba na velikosti 44, tak by to byly tři.  Takže si nestěžuji.

Jak vnímáte změnu své váhy? 
Po všech stránkách pozitivně. I tato zhubnutá kila stačila k tomu, abych měla víc možností pohybu. Méně mě bolí nohy, ujdu víc, prostě to vnímám jako start pro další práci.

S čím bojujete, z čeho máte radost?
V posledních dnech, kdy je pro všechny asi opravdu hodně stresu, jsem bojovala s touhou po sladkém, však víte, takový ten únik. Taky jsem po dlouhé, opravdu dlouhé době měla strašlivou chuť na skleničku, a to jsem prakticky abstinent už roky. Myslím, že všichni to teď mají hodně těžké, někdo je doma s dětmi, někdo musí dokonce i v této situaci chodit do práce, která může být i zdraví ohrožující. Ti všichni mají můj hluboký obdiv, všichni zdravotníci, prodavačky, pořádkové síly, hasiči, pracovníci ve službách, ale především dobrovolníci, kteří se snaží pomáhat ostatním. Tito lidé jsou nyní skutečně neocenitelní.  A z toho mám opravdu radost. Je mi moc líto, že sama se zapojit nemohu kvůli zdravotním omezením, ale pokaždé mi moc pomůže, když vidím, že i dnes dokážeme být na sebe hodní. To je nad všechnu čokošku světa!

5e7e0e1898052image.pngDaří se vám dodržovat pravidla diety? 
Ano, daří se mi je dodržovat, i když je to těžší, počáteční „nadšení“ vystřídala rutina a říkáte si, páni, kolik té zeleniny jsem ještě schopná pozřít, stane se něco, když si dám jablko, jen kousíček? :D

Co na vaše úbytky váhy říká vaše okolí? 
Myslím, že to ještě není moc vidět, i když manžel si samozřejmě všimne každého centimetru.  Tomu se při objímání nevyhnete :D. Hlavně já si všímám, že se vejdu do věcí, do kterých jsem se před Vánoci nevešla. Dokonce i náš syn si všiml, že jsem něco zhubla. Myslím, že za rok, pokud se mi podaří hubnout úspěšně dál a skutečně docílit úbytku 50 kilo, už si všimnou všichni.

Jste ráda, že je vás ve skupince víc a vzájemně se podporujete? 
Rozhodně. Je super vidět, jak to ostatním skvěle jde, podporovat se, měnit si recepty a rady. Někdy se to některé zadrhne, tak jí ostatní podrží. Parťák na hubnutí je vždycky super a já mám čtyři. :D

Kolik byste chtěla ještě za další 3 týdny zhubnout? 
Osobně budu šťastná za každé kilo, každé deko. Nedělám si žádný plán, nechám to přirozeně plynout. Ale jasně, že čím víc, tím líp.

Těšíte se na závěrečné focení, až si porovnáte fotku před proteinovou dietou a po ní? 
Focení mě vždycky děsilo, to mají asi všechny „prostorově výrazné“ osoby stejné.  Ale to na začátku diety mě opravdu příjemně překvapilo. Atmosféra byla úžasná, pan fotograf byl neskutečně milý a přitom profesionál, takže jsem se uvolnila a myslím, že to vyšlo krásně. Takže ano, těším se. Nevím, nakolik budou vidět mé osobní výsledky, ale určitě se těším, jak moc to bude slušet ostatním holkám. 

Co byste vzkázaly čtenářkám, které chtějí také hubnout nechtěné kilogramy? 
Dieta KetoMix má obrovskou výhodu, že s ní se dá zhubnout velmi rychle s minimálním pohybem. Stačí jen začít. Takže do toho, lidi!

Držíme Gábině palce, aby vše zvládla v této náročné době! Těšíme se na osobní setkání.

Představení Gábiny si můžete přečíst v tomto článku

„Hubneme s KetoMix“: Gábina se stará o nemocného syna a potřebuje být štíhlejší

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Partnerem našeho projektu jsou proteinové produkty KetoMix.

Sledujte náš seriál článků s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š a Katkou B. Jak náš projekt probíhá a jak se mají jednotlivé účastnice, jaké mají cíle si můžete přečíst na stránce 

Reklama