Na konci léta jsme uveřejnily výzvu pro čtenářky, které by si přály zhubnout. Úvodní článek najdete na této stránce.

Rádi vám představíme sympatickou Lucii M., maminku čtyřletých dvojčat, které je 31 let. Co nám Lucie o sobě řekla? Ráda by zhubla 10 kg, na ideálních 64 kg, protože nyní má 74 kg, a i když se hýbe, nejdou jí nechtěná kila dolů.
5d9dbddb39518obrazek.png


„Jsem aktivní sportovec, pravidelně běhám a jezdím na koloběžce a mám ráda celkově aktivní pohyb. Podle počasí i aktivity se psy - dogtreking, mushing“. Děkujeme Lucii za fotky, kde je se svými psy „v akci“ a s jejím svolením je publikujeme.

5d9dbdfe2eb69obrazek.png5d9dbe20b337fobrazek.png

Proč se Lucie přihlásila do našeho projektu?

5d9dbe310cf62obrazek.png„Když jsem měla ve 25 letech téměř 90 kg, rozhodla jsem se s tím něco dělat. Našla jsem se v dělené stravě, se kterou jsem během dvou let zhubla 20 kg a má váha se ustálila na 68 kg. Po porodu ale s váhou opět bojuji a nemůžu se dostat pod 70 kg. Nikdy jsem nedržela nesmyslnou dietu, vždycky jsem se snažila spíše změnit životní styl a jíst zdravěji. Jsem cílevědomá, a pokud bude cesta ke zhubnutí, velice ráda do tohoto boje dám veškerou svou energii. V jídle nikterak nehřeším, pohybu mám hodně, ale nadváha se mě drží a už to opravdu těžce nesu...“.


Lucii držíme palce a těšíme se na to, jak bude spokojená, až zhubne nechtěných 10 kg! A to se jí určitě povede, držíme jí palce a fandíme jí!

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

5d9dc95a033bcobrazek.png
Naše články:

Reklama